Mažuosius maloniai stebins atrakcijų ir pramogų gausa

Autorius: Data: 2012-05-09 , 10:27 Spausdinti

2012 m. gegužės 12–13 d. Lietuvos liaudies buities muziejuje didžiausias Lietuvoje visai šeimai skirtas renginys „Čia visa Lietuva“ pasiūlys gausią ir visapusišką programą mažiesiems.

Nuo 12 val. vaikams ir tiems, kurie su džiaugsmu prisimena savo vaikystę, bus siūlomi cirko pasirodymai, koncertai, kūrybiškos pramogos ir atrakcijos.

Gražia tradicija tapusiame festivalyje „Čia visa Lietuva“ vaikams bus sukurta speciali erdvė Suvalkijoje. Vaikų scenoje šeštadienį ir sekmadienį vyks Ąžuolyno meškučių cirko atristų, energingosios ir sveiką gyvenseną propaguojančios močiutės Albinutės pasirodymai, koncertuos „Linksmasis DO“, grupė „CACA“, „M.E.S“, „Saulės vaikai“, „ROXY5“, vyks ledų valgymo, piešinių ir ketureilių konkursai.

Į Suvalkijos sceną lips „2 minutės šlovės“ dalyviai – Aušrinė Niauraitė su savo šuneliais Lordi ir Mobiu, bus pristatoma graži iniciatyva „Visa Lietuva skaito vaikams“. Iniciatyvos ambasadorė – gerai visiems žinoma Lietuvos televizijos laido „Duokim garo!“ vedėja Loreta Sungailienė kvies skaityti garsiai. „Šiais laikais tėvai per mažai skaito vaikams, o skaitymas garsiai lavina, gerina vaizduotę. Pati atsimenu kiekvieną pasaką, kurią man skaitydavo“, – sakė vaikų erdvės kuratorė, „Kaukių akademijos“ aktorė Jekaterina Zibireva.

Vaikams skirtoje erdvėje atsivers puiki galimybė stiprinti tarpusavio ryšį ir tarptautinės šeimos dienos proga turiningai leisti laiką kartu. „Visada siekiu, kad pasirodymų metu tėvai bendrautų, žaistų su vaikais. Tuomet matai tarpusavio ryšį ir žibančias akis“, – teigė J. Zibireva, festivalyje šeimai atliksianti pašėlusios močiutės Albinutės rolę. Jos nuomone, visos siūlomos pramogos bus įdomios ir mažiems, ir dideliems: juk ne kasdien matome cirką – jo spalvas, plastiką, gimnastų pasirodymus, egzotinius gyvūnus, nuo ryto iki vakaro galime kūrybiškai ir linksmai leisti laiką su savo artimiausiais žmonėmis.

Trečius metus organizuojamas festivalis „Čia visa Lietuva“ jau tapo gražia tradicija. Festivalio programa kvies į parodas, koncertus, žaisti liaudies ir modernius žaidimus, išbandyti atrakcionus, aplankyti amatininkų muges ir ūkininkų turgų su gausybe unikalių lietuviškų gaminių, sveikų lietuviškų produktų.

Visų dėmesį trauks parodomosios kinologų programos, žirgų konkūras, stipriausių Lietuvos vyrų pasirodymai „Tauras“ Lietuvos galiūnų čempionato I etape ir „Lietuvos mėgėjų galiūnų taurėje 2012“, policijos, gaisrinės ir viešojo saugumo tarnybos edukacinė programa. Po įtemptų kovų ir įdomių mokymų pailsėti kvies pirties kiemas, bagažinių turgus, „Adria“ kempingas, senovinės technikos ekspozicijos ir dar daug kitų pramogų ir mažiems, ir dideliems.

Plačiau apie festivalį: www.ciavisalietuva.lt

Daugiau informacijos: Atstovė ryšiams su visuomene Indrė Sekevičienė, +370 620 32720, naujienos@combo.lt

Liaudies buities muziejus , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra