Marijos radijuje permainos: pasikeitė direktorius

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Marijos radijas gyvena permainų nuotaikomis. Metų sandūroje pasikeitė Marijos radijo direktorius, praneša krikščionybės žiniasklaidos tarnyba.
 
2009 m. gruodžio 30 d. Marijos Radijo vadovybė gavo Kauno Arkivyskupo metropolito Sigito Tamkevičiaus dekretą dėl kunigo Oskaro Petro Volskio atleidimo nuo visų įsipareigojimų bei oficialių pareigų Lietuvos Marijos radijuje, atšaukiant jam suteiktą kanoninį siuntimą eiti radijo programų direktoriaus pareigas. Šis nutarimas yra priimtas atsižvelgiant į Pasaulinės Marijos radijo šeimos prezidento Emanuele Farrario 2009 m. gruodžio 14 d. prašymą. Kunigą įpareigojo įsijungti į sielovadinį darbą Kauno Arkikatedroje Bazilikoje.
 
Tą pačią dieną buvo gautas ir kitas Kauno arkivyskupo metropolito S. Tamkevičiaus dekretas dėl Liutauro Serapino siuntimo eiti Lietuvos Marijos radijo programų direktoriaus pareigas.
 
Marijos radijas yra transliuojamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ir Anykščiuose. Šiais metais, po kelių mėnesių jis pradės transliaciją ir Telšiuose. Šio radijo girdimumo tinklas jau yra išplėtotas, ką nelabai galima pasakyti apie turinį.
 
Nors radijas ir keitėsi, tobulėjo, vis vien didžioji auditorijos dalis yra per 70 metų. Tačiau štai 2008 m. televizijos ir radijo laidų konkurso „Pragiedruliai“ nugalėtojais tapo „Marijos radijo“ laida jaunimui „Iššūkis“ apdovanota „Už skatinimą diskutuoti“. Tai konkretus pavyzdys: jei bandoma prabilti šiuolaikine kalba, šis balsas yra išgirstamas ir pripažįstamas.
 
Norisi viltis, kad šios permainos tikrai į gerą: radijas atsinaujins, įgaus šiuolaikiškesnę kryptį, atsisakys davatkiškumo, sustabarėjimo, pritrauks naujų klausytojų, o nebus tik poterių radijas su kai kuriomis paskaitomis. Šeštus metus veikiantis radijas išsilaiko klausytojų aukų ir geradarių iš užsienio pagalba.
 
Ričardo Šaknio nuot.
 
Nuotraukoje: Naujasis Marijos radijo direktorius L. Serapinas

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra