Marijos ir Jurgio Šlapelių muziejaus galerijoje – Laimos Bazienės paroda „Veidai“

Autorius: Data: 2017-04-26, 13:17 Spausdinti

Marijos ir Jurgio Šlapelių muziejaus galerijoje – Laimos Bazienės paroda „Veidai“

www.voruta.lt

Kviečiame Jus balandžio 27 d., 18 val. į Laimos Bazienės parodos „Veidai“ atidarymą, kuris vyks Marijos ir Jurgio Šlapelių muziejaus galerijoje.

Paroda, kurioje bus eksponuojama keramika ir piešiniai, vyks iki gegužės 18 d.

 „Mano darbe svarbiausia tuščios erdvės, – teigia menininkė. – Reikšminga tai, ko nėra. Tai galima gretinti su poezija, kurioje svarbu tai, kas nepasakyta“. Įkvėpimo dailininkė ieško gamtoje, istorinėje praeityje, žmogaus jausmų pasaulyje. Šamotinis molis, iš kurio L. Bazienė lipdo savo kūrinius, tinka apibendrintos formos skulptūrinėms kompozicijoms, suteikia dirbinio paviršiui tvirtumo, rupumo, savotiško nedailumo – ką lemia individualus rankų prisilietimas ir siekis priartėti prie gamtos, kurioje nerasi dviejų vienodų objektų.

          Menininkės kūryboje gamtos formos sužmoginamos: akių žvilgsnis ir veidai skverbiasi pro struktūriškai aiškų ornamentinį ažūrą o kriauklių spiralės ir nugludinti gamtiniai dariniai užsibaigia žmonių veidais Jos kūryba prisiliečia prie universalių būties amžinybės ir laikinumo, pradžios ir pabaigos, žydėjimo ir vytimo priešpriešų.

Parodos ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra