LVK pirmininkas arkiv. S. Tamkevičius: Esu giliai sukrėstas baisios katastrofos

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Lietuvos Vyskupų Konferencijos pirmininkas arkivyskupas Sigitas Tamkevičius reiškia užuojautą Lenkijos žmonėms dėl prezidento Lecho Kačynskio (Lech Kaczynski), jo sutuoktinės Marijos Kačynskos (Maria Kaczynska) ir kitų iškilių Lenkijos piliečių žūties.
„Esu giliai sukrėstas baisios katastrofos“, – kalbėdamas Lietuvos radijui sakė arkivyskupas S. Tamkevičius.
„Ši žinia, kad žuvo daugybė Lenkijos vyriausybės narių, Bažnyčios hierarchų sukrėtė visus geros valios žmones. Reiškiu užuojautą Lenkijos vadovams“.
„Paraginsiu, kad visose Lietuvos bažnyčiose būtų aukojamos šv. Mišios, meldžiamasi už žuvusiuosius, – užtikrino LVK pirmininkas.
„Lenkijos vadovai buvo mums labai palankūs, – sakė arkivyskupas.  – Palaikėme artimus, savitarpio palaikymu pasižyminčius santykius“.
„Reiškiu gilią užuojautą ir meldžiuosi, kad Viešpats stiprintų Lenkijos žmones“, – sakė LVK pirmininkas, Kauno arkivyskupas Sigitas Tamkevičius.
Vilniaus arkikatedroje šeštadienį, balandžio 10-ąją, 17.30 val. bus aukojamos gedulingos šv. Mišios už žuvusį Lenkijos prezidentą Lechą Kaczynskį (Lechą Kačinskį) ir kitus žuvusiuosius per aviakatastrofą netoli Smolensko. Jas tiesiogiai transliuos Lietuvos radijas ir televizija.
Vilniaus arkikatedros vikaras Nerijus Grigaliūnas BNS šeštadienį sakė, kad šv. Mišiose dalyvaus visi Vilniaus vyskupai ir kardinolas Audrys Juozas Bačkis.
Mišiose dalyvaus prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Seimo pirmininkė Irena Degutienė.

Baltijos fotografijos linija
Sauliaus Žiūros/BFL nuotr.
 
www.bernardinai.lt
 
Nuotraukoje: Arkyv. S. Tamkevičius

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra