LR Seimo Pirmininkės I. Degutienės sveikinimas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga

Autorius: Data: 2011-03-10, 12:29 Spausdinti

Mieli, brangūs ir nuoširdžiai gerbiami Lietuvos žmonės,

Nuoširdžiai kreipiuosi į kiekvieną iš Jūsų ir sveikinu su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena!

Kovo 11-oji – be abejonių, valstybės šventė, tačiau nuoširdžiai norėčiau, kad kiekvienam iš mūsų ji taptų ir šeimos švente. Šeimos, kurią sudaro mūsų tautos, mūsų valstybės žmonės, kuriai visi priklausome kartu su savo dvasinėmis šaknimis ir tautine atmintimi, su savo tėvų atminimu ir vaikų viltimis, su savo gyvenimu čia ir dabar. Šeimos, kurios negalėjome pasirinkti gimdami ir kuriai priklausysime visą gyvenimą, kad ir kur gyventume, kad ir kokie skirtingi būtume.

Todėl nuoširdžiai linkėčiau, kad šiomis dienomis skambančias kalbas, skirtas istorinei Kovo 11-ajai ir Nepriklausomybės atkūrimo Aktui, visi mes išgirstume ir priimtume ne kaip oficialius žodžius, o kaip gyvą istoriją, gyvą praeities, dabarties ir ateities jungtį. Kad kiekvienas jaustume savo vietą ir svarbą istorinėje tautos ir valstybės raidoje. Kad mūsų darbai ir mintys, pastangos ir gebėjimai turėtų bendrą kryptį – tėvynės laimę ir gerovę, joje gyvenančių žmonių ramybę ir laimę. Kad nuolatinės pastangos, kai mes dirbame ir mąstome, kuriame ir abejojame, ieškome tiesos ir giname savo įsitikinimus, vestų prasmingo gyvenimo keliu.

Toks buvo tikrasis mūsų tautinio atgimimo ir Kovo 11-osios tikslas, tokia yra didžioji Nepriklausomybės teikiama galimybė. Dėkoju visiems, kurie, naudodamiesi šia galimybe savo ir šalia gyvenančio žmogaus labui, negaili fizinių nei dvasinių jėgų, kantriai dirba, augina vaikus ir mato tokio gyvenimo grožį bei tiki jo prasmingumu.

Tikiu kartu su Jumis, su visais geros valios žmonėmis, kurių tėvynė – Lietuva, ir Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga linkiu stiprybės šiame tikėjime bei kuo geriausios kloties visuose gražiuose ir prasminguose darbuose !

Nuoširdžiai Jūsų – Irena Degutienė, Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkė

Kovo 11-oji ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra