Londone rengiama tradicinė lietuviška šv. Kalėdų mugė

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

2009 m. gruodžio 10-12 dienomis Londone bus rengiama, jau trečioji, kasmetinė lietuviška Kalėdų mugė.

Joje ne tik išeiviai iš Lietuvos, bet ir britai galės įsigyti maisto produktų, suvenyrų, dovanų artimiesiems. Mugės lankytojai galės susipažinti su lietuvių tradicijomis ar tiesiog gerai praleisti laiką. Šiais metais mugė iš Stratfordo persikėlė į pietryčių Londoną – Liujišemo (Lewisham) centrą.

Oficialus Kalėdų mugės atidarymas vyks penktadienį, gruodžio 11-ąją, o jame dalyvauti tradiciškai pakviesti Lietuvos ambasados bei Liujišemo savivaldybės atstovai.

„Savo veiklos jau nebeįsivaizduojame be šio kasmetinio renginio. Skirtingai nuo ankstesnių mugių, šį kartą lietuvišką Kalėdų atmosferą kursime kitoje Temzės pusėje – Liujišeme. Renginiu siekiame palaikyti lietuvišką dvasią Londone“, – kalbėjo Lietuvos komercijos rūmų (angl. Lithuanian Chamber of Commerce – LCC) Jungtinėje Karalystėje prezidentas Darius Paškauskas.

Pasak LCC vadovo, trečiojoje Kalėdų šventėje tikimasi sulaukti daugiau nei 100 tūkstančių lankytojų. Prekiauti žiemos šventinėje mugėje kviečiami ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir Lietuvoje dirbantys verslininkai.

Anglija.lt

K. Čachovskio nuotr.

www.delfi.lt

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra