Logistikos įmonių lyderė Kigis

Autorius: Data: 2017-09-06 , 11:52 Spausdinti

Logistikos įmonių lyderė Kigis

Mes – UAB Kigis – teikiame vietinio krovinių gabenimo, tarptautinių krovinių gabenimo paslaugas sausumos transportu bei muitinės tarpininkavimo ir sandėliavimo paslaugas. Esame auganti, savo veiklą plečianti kompanija, turinti puikią specialistų – krovinių pervežimo, muitinės formalumų tvarkymo, sandėliavimo – komandą, kuri atliks visus darbus laiku bei kokybiškai. Turime ilgametę darbo patirtį ir savo klientams siūlome įvairias pilnų bei dalinių krovinių pervežimo paslaugas (ne tik pervešime Jūsų krovinius iš taško A į tašką B, bet ir suteiksime visas kitas su logistika susijusias paslaugas.

Gabename krovinius šiomis kryptimis: į Angliją, Norvegiją, Škotiją bei Švediją. Klientui pageidaujant, iš anksto susitarus galime nuvežti krovinį į kitas, čia neišvardintas, šalis. Krovinius pristatome nuo durų iki durų arba į terminalą.

Mūsų vertybės – profesionalus požiūris į darbą, klientų poreikių patenkinimas. Dirbame tam, kad klientai būtų patenkinti mūsų paslaugomis, nenusiviltų jų kokybe bei sugrįžtų pas mus vėl. UAB Kigis paslaugų kokybę patvirtina ilgametė sėkminga veikla ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse: Anglijoje, Norvegijoje, Škotijoje bei Švedijoje.

Kaip jau minėjome, teikiame šias paslaugas: pilnų krovinių pervežimai, dalinių krovinių pervežimai, sandėliavimo paslaugos, muitinės formalumų sutvarkymas.

Muitinės formalumai apima muitinės dokumentų ruošimą, atstovavimą ūkio subjektams, konsultacijas muitinės procedūrų bei kitų sankcionuotų veiksmų klausimais.

Sandėliavimo paslaugos. Padedame klientams surasti optimaliausią prekių sandėliavimo variantą.

Logistikos įmonių lyderė Kigis teikia dalinių krovinių gabenimo paslaugas. Daliniai kroviniai – krovinių pervežimo būdas, kai vienu sunkvežimiu vežami skirtingų klientų kroviniai. Tai jiems padeda sutaupyti pinigų, nes nereikia užsakyti viso sunkvežimio; jo kaina dalinama į kelias dalis (priklausomai nuo to, kelių užsakovų kroviniai gabenami viena transporto priemone). Nepaisant to, kad gabenamos kelių skirtingų klientų prekės, jos pristatomos laiku, operatyviai. Tokiu būdu gabenami smulkūs bei vidutinio dydžio kroviniai.

Daliniai kroviniai – puikus būdas atsigabenti reikiamą prekių kiekį būtent tada, kada labiausiai reikia. Šį būdą renkasi verslininkai, bandantys įsitvirtinti užsienio rinkose. Pirmiausia jie pateikia nedidelį prekių kiekį, kad išbandytų, kaip į jas reaguojama, ar yra paklausa, o po to, jeigu sulaukia pasisekimo bei pripažinimo, atgabena didesnį kiekį. Žinoma, net ir nedideliam prekių kiekiui pervežti galima užsisakyti visą sunkvežimį. Tačiau tuomet jis važiuos pustuštis ar pusiau pakrautas, o mokėti teks tiek lyg jis būtų pilnai pakrautas. Taip elgtis tikrai neapsimoka kad ir kiek pinigų turėtumėte. Nešvaistykite pinigų veltui, geriau juos panaudokite verslo modernizavimui, populiarinimui ar plėtrai.

Apibendrinant galima pasakyti, jog logistikos įmonių lyderė Kigis – geriausias pasirinkimas tiems, kuriems aktualios krovinių pervežimo paslaugas bei su tuo susiję dalykai. Turime ilgametę darbo logistikos srityje patirtį, todėl galime pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas, kurios Jūsų tikrai nenuvils.

 


PR

Dažnai kreipęsi į tarptautinių krovinių gabenimo paslaugas teikiančią logistikos įmonę, dvejojame jų patikimumu, nerimaujame ar krovinys sveikas , nepažeistas pasieks galutinį tašką ar išvis jį pasieks, tačiau kiekvienas vežėjas pasirašo, tarptautinių krovinių vežimo keliais konvenciją, kitaip dar vadinamą cmr. Todėl galite būti tikri, kad siunta saugiai, nepakitusi ir laiku pasieks reikiamą pasaulio kampelį , kadangi siuntų vežėjas atsako ne tik už savo veiksmus ir klaidas, bet ir už krovinio praradimą ar pažeidimą, pavėlavimą pristatyti.

 

Europa Naujienos Pasaulis Reklama Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra