Liūdime

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Su giliu liūdesiu dėl Varėnos dekano klebono Valentino Virvičiaus mirties užjaučiame gimines ir artimuosius, parapijiečius, dekanato ganytojus. Kunigo V. Virvičiaus mirtis – didelė netektis visiems su juo bendravusiems, jį pažinojusiems.
 
„Vorutos“ laikraštis daugelį metų buvo susijęs su velioniu. Tik kunigo V. Virvičiaus dėka buvo prikeltas iš užmaršties kunigo Prano Bieliausko atminimas, tik jo rūpesčiu, organizuotumu ir jo sutelktomis lėšomis 2004 m. „Vorutos“ leidykla išleido labai įdomią ir vertingą kunigo Prano Bieliausko knygą „Valkininkų bažnyčia ir vienuolynas“. Beje, jo pradėtas darbas ir toliau tęsiamas. Praeitais metais išleista kita kunigo Prano Bieliausko knyga „Vilniaus dienoraštis 1915–1919“.
 
Didelis sąrašas ir kitų jo atliktų darbų. Vien jau ką reiškia Varėnos bažnyčios sutvarkymas. Velionis rūpinosi ir kitais leidybiniais projektais, kurių nespėjo realizuoti.
 
Jis labai mylėjo savo gimtąjį Murmų kaimą ir Rėškutėnus. Teišlieka jo darbai visų jį pažinojusiųjų širdyse, ir tariame sudie, kunige Valentinai…
 
„Vorutos“ redakcija: Auksė Kekytė, Daiva Sedlikovska, Gražina Zaleckytė, Aušra Virvičienė, Juozas Vercinkevičius
 
Voruta. – 2010, vas. 20, nr. 4 (694), p. 16.

Sena VorutaKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra