Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Rygoje atidaryta paroda „Lietuvos ir Latvijos nepriklausomybės kovos“

Autorius: Data: 2018-02-20 , 13:56 Spausdinti

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga Rygoje atidaryta paroda „Lietuvos ir Latvijos nepriklausomybės kovos“

www.voruta.lt

Minint Lietuvos ir Latvijos valstybių šimtmečio jubiliejus š. m. vasario 14 d. Rygos miesto rotušėje (Rīgas Dome) atidaryta tarptautinė paroda „Lietuvos ir Latvijos nepriklausomybės kovos“. Šią parodą Lietuvos centrinis valstybės archyvas surengė bendradarbiaudamas su Latvijos nacionaliniu archyvu.

Atidarymo metu sveikinimo žodžius tarė Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas, Latvijos nacionalinio archyvo direktorės pavaduotoja Ingūna Slaidiņa, Lietuvos vyriausiasis archyvaras Ramojus Kraujelis ir Lietuvos centrinio valstybės archyvo vyriausioji archyvistė Ramunė Vainauskaitė. Sveikinimo kalbose buvo akcentuojami bendri Lietuvos ir Latvijos valstybių kūrimuisi ir raidai svarbūs istoriniai įvykiai. Šių įvykių atminimo įamžinimas, priminimas visuomenei yra reikšmingas Baltijos valstybių kultūriniam, politiniam ir moksliniam bendradarbiavimui.

Plačiajai visuomenei skirta paroda sulaukė moksleivių, senjorų, lietuvių bendruomenės Latvijoje ir kultūros atstovų susidomėjimo. Renginys vyko lietuvių, latvių ir anglų kalbomis.

Paroda „Lietuvos ir Latvijos nepriklausomybės kovos“ Rygos rotušėje bus eksponuojama dvi savaites. Nuo š. m. vasario 28 d. iki rudens paroda savo kelionę tęs per Latviją.

  

 Irena Žalytė, Skaitmeninių dokumentų skyrius, nuotraukos- dokumentų sklaidos skyrius,www.archyvai.lt

Lietuva - Latvija , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra