Lietuvos vaikai kviečiami piešti mišką

Autorius: Data: 2013-01-06 , 11:13 Spausdinti

Baigiamos rengti naujos ES Miškų strategijos, kuri netrukus bus patvirtinta, proga Europos Komisija paskelbė piešinių konkursą „Ką man reiškia miškas?“, informuoja Aplinkos ministerija. Jame gali dalyvauti visi nuo šešerių iki dešimties metų Europos Sąjungoje gyvenantys vaikai. Aplinkos ministerija kviečia ir Lietuvos vaikus siųsti savo piešinius šiam konkursui.

Piešiniai turėtų būti miško tema. Juose, pasak Aplinkos ministerijos Miškų departamento Miškų ūkio plėtros skyriaus vyriausiojo specialisto Gedimino Jasinevičiaus, vaikai galėtų pavaizduoti, kaip jie lankosi ir žaidžia miške, kaip jį saugo, kaip naudojasi jo teikiamomis gėrybėmis.

Konkurso pagrindinis prizas – „iPad“ planšetinis kompiuteris. Nugalėtoja(s) su savo tėveliais ar globėjais bus pakviesta(s) į Briuselį atsiimti diplomo ir prizo. Kelionę į Briuselį ir prizus dovanoja Europos Komisija.

Europos Komisijai piešinį reikia nusiųsti iki 2013 m. vasario 15 d. adresu: Unit H4, DG Agriculture and Rural Development, European Commission, Loi 130 3/150, 1049 Brussel, Belgium. Ant laiško turi būti pažymėta, kad jis skirtas piešimo konkursui miškų tema. Išsamesnės informacijos apie konkursą galima rasti Europos Komisijos tinklalapyje.

Bernardinai.lt

Europos Komisija (EK) , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra