Lietuvos Sąjūdžio 9-ojo suvažiavimo rezoliucija dėl neatidėliotinai svarbių socialinių problemų sprendimo

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Lietuvos žmonės yra neleistinai skurdinami. Vis daugėja neturinčių darbo arba turinčių nepakankamai apmokamą darbą žmonių, kurie atsiduria žemiau skurdo ribos.

Ypač sunku jaunoms ir daugiavaikėms šeimoms, pensininkams. Dabartinėje Lietuvos ekonomikoje yra daug nesprendžiamų klausimų. Dėl to vyksta didelė darbo jėgos ir protų emigracija iš Lietuvos, gilėja korupcija; vangiai vykdoma sveikatos, švietimo ir socialinio aprūpinimo reformos.

Suvažiavimo dalyviai ragina Lietuvos Respublikos Seimą ir Vyriausybę susitelkti, iš pagrindų pagerinti Valstybės biudžeto formavimo, jo taupaus paskirstymo, bei naudojimo kontrolės darbą ir neatidėliotinai spręsti mažas pajamas gaunančių žmonių problemas, kurios ypač slegia nuolat didėjančių pragyvenimo išlaidų našta.

Lietuvos Sąjūdžio suvažiavimo dalyviai reikalauja, kad Lietuvos Seimas ir Vyriausybė neatidėliodami  spręstų Lietuvos žmonių iš skurdo vadavimo reikalus, ir atsakingai su pasišventimu dirbtų Lietuvos Vastybės Vardan.

9-ojo Lietuvos Sąjūdžio suvažiavimo pirmininkai: Gražina Trimakaitė, Vladas Vilimas, Marija Kalvaitienė, Algirdas Blažys

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra