Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai

Autorius: Data: 2012-09-04 , 13:34 Spausdinti

Lenkijoje gyvenantys Lietuvos Respublikos piliečiai savo valią rinkimuose gali pareikšti balsuodami Lietuvos Respublikos ambasadoje Lenkijoje arba Lietuvos Respublikos konsulate Seinuose (atvykdami į Varšuvą ar Seinus asmeniškai arba balsuodami paštu).

Atsižvelgdamas į Lietuvos Respublikos piliečių judėjimą iš Lietuvos ir į Lietuvą, taip pat į tai, kad gali būti pasikeitusi Lenkijoje gyvenančių rinkėjų gyvenamoji vieta, konsulatas pradeda tikrinti turimą informaciją apie rinkėjus bei sudarinėti išankstinį rinkėjų sąrašą 2012 m. spalio 14 d. Seimo rinkimams.

Maloniai prašom visus, pageidaujančius dalyvauti Seimo rinkimuose, užpildyti rinkėjo anketą ir ją kuo skubiau, ne vėliau kaip iki š. m. rugsėjo 18 d., siųsti atstovybei (jei siunčiate el. paštu, anketa turi būti nuskenuota su parašu): paštu – adresu ul. 22 Lipca 9, 16-500 Sejny; faksu +48 87 5173790; el. paštu konsejny@post.pl. Jeigu pageidaujate papildyti konsulatui jau išsiųstą anketą, prašom iki 2012 m. rugsėjo mėn. 10 d. rašyti elektroniniu paštu konsejny@post.pl arba skambinti telefonu +48 87 5173790.

Rinkėjo anketą galima rasti LR konsulato Seinuose interneto svetainėje http://consulate-sejny.mfa.lt (naujienų skyriuje „bėganti eilutė“).

Anketos pildyti ir siųsti nereikia tiems LR piliečiams, kurie ankstesnių rinkimų metu balsavo (buvo įtraukti į rinkėjų sąrašus) LR konsulate Seinuose, nepasikeitė jų gyvenamosios vietos adresas bei kiti asmens duomenys ir rinkimų metu nepageidauja balsuoti paštu.

Išsamesnė informacija apie Lietuvos Respublikos Seimo rinkimus bus skelbiama Vyriausiosios rinkimų komisijos interneto svetainėje http://www.vrk.lt.

Lietuvos Respublikos konsulatas Seinuose

Rinkimams į LR Seimą artėjant: http://punskas.pl/?p=22546

Balsuokime!: http://punskas.pl/?p=22543

www.punskas.pl

Seinų - Punsko kraštas , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra