Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus ir ponios Almos Adamkienės kalėdinis sveikinimas užsienyje gyvenantiems lietuviam

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Brangieji,
Artėjančios Šventų Kalėdų šventės kviečia kiekvieną iš mūsų bent mintimis grįžti į gimtinę Lietuvą, apkabinti savo artimuosius ir draugus, prisiminti visus, kadaise buvusius kartu.
Šiomis dienomis apsvarstome nuveiktus darbus ir pasiryžtame naujiems. Įvertiname nueitą kelią ir viltingai žvelgiame į ateitį.
Kūčių vakarą vėl visi susėsime prie bendro savo namų stalo: mes ­ Lietuvoje, Jūs ­ savo naujuosiuose namuose toli nuo Lietuvos.
Gerai žinau, kad dar ne visi šventiniai stalai bus tokie gausūs, kokių linkėčiau kiekvienai šeimai. Dar pernelyg daug mūsų kasdienybėje nerimo, vargo ir rūpesčio dėl rytojaus.
Tačiau nenuleiskime rankų. Darbštumu ir atkaklumu garsėjanti mūsų tauta gali didžiuotis savo dukterimis ir sūnumis. Tikiu, kad, pasitikėdami savo jėgomis, galėsime įveikti visas negandas ir veržliai siekti geresnio ir oresnio gyvenimo kiekvienam Lietuvos piliečiui.
Brangūs lietuviai visame pasaulyje,
Svečiose šalyse Jūsų įgyta patirtis yra labai reikalinga mūsų valstybei. Todėl visuomet atminkite ­ Tėvynėje esate laukiami. Tam, kad keistume visos Lietuvos gyvenimą. Tam, kad kurtume modernią valstybę. Tam, kad galėtume didžiuotis tardami Lietuvos vardą.
Linkiu, kad per šias Kalėdas Jums nušvistų kuo ryškesnė Vilties žvaigždė! Artėjantys metai teatveria vis platesnes galimybes ir įkvepia vis gausesniems laimėjimams!
Laimės, džiaugsmo ir meilės Jums, Jūsų šeimoms ir artimiesiems!
Valdas Adamkus Lietuvos Respublikos Prezidentas
Ponia Alma Adamkienė:
Mielieji,
Kalėdos ­ pati gražiausia metų šventė. Tai šventė, kuomet susiburia visi šeimos nariai. Iš visos širdies sveikinu kiekvieną iš Jūsų, sveikinu Jūsų vaikus ir artimuosius.
Gražių Jums Kalėdų švenčių!

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra