Lietuvos Prezidentė susitiko su Kosovo Prezidente Atifete Jahjaga

Autorius: Data: 2011-07-04, 08:42 Spausdinti

Penktadienis, 2011 m. liepos 1 d. (Vilnius).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Kosovo Prezidente Atifete Jahjaga. Kosovo vadovė 2011 m. birželio 30 d. dalyvavo Lietuvos ir Suomijos vadovių inicijuotoje moterų pasaulio lyderių aukšto lygio konferencijoje „Moterys demokratijos stiprintojos: geriausios praktikos pavyzdžiai“.

Dvišalio susitikimo metu valstybių vadovės aptarė tarpvalstybinius santykius ir Kosovo europinės integracijos perspektyvas.

Prezidentė D. Grybauskaitė pabrėžė, jog Lietuva remia Kosovo europinės integracijos perspektyvą ir yra pasiruošusi dalintis kelyje į Europos Sąjungą sukaupta integracijos patirtimi. Tačiau, pasak valstybės vadovės, sėkmė visų pirma priklauso nuo pačios šalies pastangų vykdant esmines vidaus reformas ir užtikrinant gerus santykius su kaimyninėmis valstybėmis.

Lietuva bendradarbiaudama su Vokietija Kosove įgyvendins 1.7 milijonų eurų vertės Dvynių projektą veterinarijos ir maisto saugos srityje.

Tai antrasis Lietuvos Prezidentės susitikimas su Kosovo vadove. Pirmą kartą šalių vadovės susitiko šių metų gegužę Varšuvoje vykusiame Vidurio ir Rytų Europos valstybių prezidentų susitikime, kuriame dalyvavo ir JAV prezidentas Barackas Obama.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , ,



Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra