Lietuvos pedagogo sukurtas žaidimas Vokietijoje pripažintas vienu iš geriausių mokomųjų žaidimų

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Lietuvos įmonės 2010 m. išleistas žaidimas įvertintas DEUTSCHER LERNSPIELPREIS žiuri
 
Grafinio dizaino įmonės ir lietuviškų stalo žaidimų leidyklos UAB „SAVAS TAKAS“ IR KO, jau 12 metų vartotojams siūlančios didaktinius stalo žaidimus su prekiniu ženklu LOGIS, naujai išleistas žaidimas pripažintas vienu iš geriausių mokomųjų žaidimų, skirtų vaikams nuo 6 metų.
 
Stalo žaidimas „O buvo taip…“ (vok. pavadinimas „Erzähl doch mal…“) VOKIETIJOS MOKOMOJO ŽAIDIMO APDOVANOJIMĄ (vok. k. DEUTSCHER LERNSPIELPREIS) suteikiančios žiuri nuomone yra vienas iš 5 geriausių šiais metais pasirodžiusių mokomųjų žaidimų vaikams nuo 6 metų. Žaidimą sukūrė Vilniaus m. Šv. Kristoforo mokyklos mokytoja Laima Kikutienė. Tai nuotaikingas žaidimas, skirtas lavinti vaikų pasakojimo įgūdžius.
 
Lietuvos įmonė yra viena iš nedaugelio stalo žaidimų gamintojų, sugebėjusi prisitaikyti ir prie kitų šalių rinkų reikalavimų. Jos gaminami stalo žaidimai parduodami Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Italijoje, Latvijoje.
 
2008 metais už pasiekimus eksportuojant produkciją į Vokietiją įmonė yra gavusi Vokietijos ir Baltijos prekybos rūmų įsteigtą Vokietijos ūkio apdovanojimą.
 
Kuriant LOGIS žaidimus ypač didelis dėmesys skiriamas didaktinei jų vertei, stengiamasi, kad žaidimų taisyklės būtų greitai ir lengvai suprantamos, o estetinis vaizdas – patrauklus tiek vaikams, tiek suaugusiems.
 
Žaidimai yra nesunkiai pritaikomi kitų šalių rinkoms. Tad įmonė jau artimiausiu metu planuoja rasti partnerių LOGIS žaidimų platinimui Prancūzijoje ir kitose frankofoniškose šalyse. Bendrovės „SAVAS TAKAS“ IR KO direktoriaus Sauliaus Martecko teigimu, esama rinkų plėtra vyks dar šiais metais. Turima pamatuotų ketinimų plėstis ir į Skandinavijos, Estijos rinkas, įsitvirtinti Italijoje.
 
Apdovanojimo svetainė (vok. k.) http://www.deutscher-lernspielpreis.de/nominierte/2010.html
 
Galime pateikti žaidimo grafinį atvaizdą.
 
Įmonės valdomos svetainės internete: www.savastakas.lt, www.logis.lt, www.toptoys.lt
 
Kontaktams: info@logis.lt, 8 5 231 3742
 
„SAVAS TAKAS“ IR KO, UAB

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra