Lietuvos pažangai būtinos sutelktos visų lietuvių pastangos

Autorius: Data: 2011-07-04 , 13:58 Spausdinti

Pirmadienis, 2011 m. liepos 4 d. (Vilnius).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino XV Pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziumo ir Pasaulio lietuvių ekonomikos forumo dalyvius bei svečius.

Forume, kuriame pirmąkart susibūrė lietuvių iš viso pasaulio mokslo, verslo atstovai, kūrybinių idėjų iniciatoriai, Prezidentė pabrėžė, jog didelės ir stiprios pasaulio lietuvių bendruomenės sukauptos žinios, patirtis, kompetencija ir inovatyvus požiūris yra labai vertingas ir reikalingas Lietuvai siekiant efektyviai atremti globalius ekonomikos iššūkius, užtikrinant sėkmingą šalies raidą, plečiant verslo ryšius ir garsinant Lietuvos vardą pasaulyje.

Tam, kad Lietuva taptų modernia aukštųjų technologijų valstybe ir kartu išlaikytų savitą tapatybę, kultūrą, reikia didelių bendrų Lietuvos ir pasaulio lietuvių pastangų. Turime vertinti savo talentus Lietuvoje ir pasaulyje, ugdyti jų kūrybingumą, skatinti inovacijas ir stiprinti išeivijos ryšius su Tėvyne. Viso pasaulio lietuvių susibūrimai, globalūs ryšiai sukurs konkurencinį mūsų šalies pranašumą ir papildomą pridėtinę vertę“, – sakė Prezidentė.

Šalies vadovės teigimu, kūrybingumas, modernios žinios, inovacijos, jaunų, perspektyvių žmonių ugdymas, ryšių stiprinimas – būtini veiksniai sėkmingam ekonomikos augimui užtikrinti.

Prezidentės spaudos tarnyba 

www.lrp.lt

Informaciją apie simpoziumą galima rasti: http://www.simpoziumas.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra