Lietuvos pašte – specialūs kalėdiniai atvirlaiškiai

Autorius: Data: 2012-11-12 , 14:14 Spausdinti

Nors iki didžiųjų metų švenčių liko dar kiek daugiau nei mėnuo, tačiau Lietuvos paštas jau kviečia gyventojus pasirūpinti šventiniais sveikinimais. Nuo 2012 m. lapkričio 12 d. didžiuosiuose paštuose galima įsigyti specialius jau su pašto ženklu atspausdintus kalėdinius atvirukus.

Tokius autorinius ženklintus atvirukus Lietuvos paštas išleidžia pirmąkart. Kalėdiniai atvirukai išskirtiniai tuo, jog šiems atvirukams nereikalingi pašto ženklai – atvirukai atspausdinti jau su pašto ženklais.

Kalėdinių atvirukų autoriai – LRT laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas Ignas Krupavičius ir jo žmona Toma prisipažino, jog kalėdinius atvirukus kūrė pirmą kartą, todėl džiaugiasi, jog jų pasiūlytas variantas Lietuvos paštui patiko labiausiai.

Gyvenimas – pilnas netikėtumų, o čia – vienas iš jų. Apie šį konkursą sužinojome visai atsitiktinai, tačiau iškart pradėjome regzti mintį jame sudalyvauti.

Šiluma. Meilė. Sentimentai. Močiutės kaimas. Jos mezgamos šiltos pirštinės ir kojinės. Taip su kalėdine nuotaika ir gimė atvirukai“, – sakė Ignas ir Toma Krupavičiai.

Iš viso ženklintų atvirukų konkursui buvo pateikta 10 atvirukų projektų. I. ir T. Krupavičių kurtuose atvirukuose raudoname fone vaizduojamos kalėdinės kojinės ir pirštinės. Kiekvienas iš šių atvirukų išleistas 10 tūkst. tiražu.

Atvirukai bus išleisti su dviem skirtingais nominalais – 1,35 ir 2,45 Lt. Mažesnio nominalo atvirukas tinkamas siųsti Lietuvoje, didesnio – į užsienio šalis. Atvirukų pardavimo kaina paštuose – 2,65 ir 3,75 Lt.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas, J. Jasinskio g. 16, 03500 Vilnius, www.post.lttel. (8 5) 236 1220, mob. tel. 8 652 03 234, faks. (8 5) 216 3204; el. p. a.jonusaite@post.lt (Aurelija Jonušaitė)

Lietuvos paštas , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra