Lietuvos partizanų palikuonims: „Iš kartos į kartą“

Autorius: Data: 2012-06-04 , 10:31 Spausdinti

Lietuvos partizanų palikuonims: „Iš kartos į kartą“

Antanas BUNEVIČIUS, Lietuvos partizanų ir tremtinių palikuonių asociacijos steigimo rėmėjas

2012 m. gegužės 26 d. Alytaus šaulių namuose įvyko Lietuvos partizanų ir tremtinių palikuonių asociacijos steigiamasis susirinkimas. Asociacijos steigėjas – partizano vaikaitis Kęstutis Grudzinskas. Renginį vedė Kristina Miškinytė.

Asociacijos steigimo tikslas: perduoti Lietuvos jaunimui vyresnės kartos patriotizmo jausmą, dvasinę stiprybę, meilę Lietuvai ir kovinį jausmą ginant Tėvynę.

Lietuvos partizanų ir tremtinių vaikai, vaikaičiai bei jų šeimų nariai, taip pat jiems prijaučiantys asmenys kviečiami stoti į asociaciją, kurios nariais būdami galės įprasminti savo taurias mintis ir kilniausius jausmus, nukreiptus į tautinį patriotiškumą.

Susirinkime dalyvavo LR Seimo narė Auksutė Ramanauskaitė-Skokauskienė, Lietuvos partizanų atstovas Juozas Raklevičius, jaunesniosios kartos atstovas dr. Antanas Ciūnys.

Buvo išrinkta ir patvirtinta asociacijos Taryba, revizijos komisija bei aptarti kiti organizaciniai klausimai.

Asociacijos įsteigimo iniciatorė partizano žmona Elena Grudzinskienė kreipėsi į susirinkusius su viltimi, kad kasmetinis asociacijos sąskrydis taps tradicija.

Susirinkimo meninė dalis – kapelos „Smiltelė“ pasirodymas (gyva muzika, dainos, šokiai). Prie vaišių stalo susirinkusieji dalijosi įspūdžiais, užmegzdami naujas pažintis.

Dauguma apsikeitė vizitinėmis kortelėmis.

Susirinkimo dalyviai išsiskirstė įsitikinę, kad jaunesnioji karta perims kaip estafetę vyresnės kartos patriotizmą ir tartum laisvės fakelą neš tolyn.

Voruta. – 2012, birž. 9, nr. 12 (750), p. 16.

Rezistencija , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra