Lietuvos neįgaliųjų teniso rinktinė pradėjo kovas Pasaulio čempionato atrankos turnyre

Autorius: Data: 2012-03-01 , 14:04 Spausdinti

Lietuvos neįgaliųjų teniso rinktinė 2012 m. vasario 29 d. Turkijoje pradėjo rungtyniauti Pasaulio čempionato atrankos turnyre „2012 BNP Paribas World Team Cup Qualification – Europe“. Jame bus rungiamasi dėl kelialapių į Naująją Zelandiją, kurioje vyks finalinis etapas.

Lietuvos neįgaliųjų teniso rinktinėje – Aleksandras Pacevičius, Aleksandras Olechnovičius ir Janas Vysockis. Komanda į pasaulio čempionato atrankos turnyrą iškeliavo specialiu, pritaikytu neįgaliesiems, autobusu. Lietuvos sportininkai taip pat su savimi vežėsi ir žaidimui skirtus vežimėlius.

Komandos kapitonas ir Lietuvos neįgaliųjų teniso klubo prezidentas A. Pacevičius teigia, jog rinktinė yra nusiteikusi kovingai. Turkijoje mūsų šalies atstovai varžysis kartu dar su 12 komandų, iš kurių mūsų šalies rinktinei jau teko susidurti su Rusijos atstovais. Šiame turnyre taip pat dalyvaus Šveicarijos, Italijos, Izraelio, Graikijos, Turkijos, Kroatijos, Danijos ir Norvegijos komandos.

Rinktinės nariai džiaugiasi, kad Vilniuje sudarytos labai geros sąlygos neįgaliesiams treniruotis žaisti tenisą. Lietuvos sostinėje buvo suburta pirmoji neįgaliųjų teniso komanda, o vilniečiai buvo pirmieji pradėję žaisti tenisą Baltijos šalyse.

Lietuvos neįgaliųjų teniso rinktinės prezidentas netrukus papildys Savivaldybės viešosios įstaigos „Sveikas miestas“ komandos gretas. Jis bus atsakingas už žmonių su negalia sporto projektus. „Sveiko miesto“ vadovas Mantas Paulauskas tvirtina, kad dirbant drauge su Aleksandru bus galima skirti daugiau dėmesio žmonių su negalia renginiams, taip siekiant įtraukti juos į aktyvų visuomeninį gyvenimą.

Daiva Savickienė, Viešųjų ryšių sk. vedėjo pavaduotoja, Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius, tel. 211 23 36, vrt@vilnius.ltwww.vilnius.lt, http://www.facebook.com/vilnius.lt

Nuotraukoje: Lietuvos neįgaliųjų teniso rinktinė

Sportas , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra