Lietuvos karo akademija plėtoja bendradarbiavimą su Energetinio saugumo centru

Autorius: Data: 2012-04-06 , 10:02 Spausdinti

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija (LKA) 2012 m. balandžio 4 d. su Energetinio saugumo centru prie LR užsienio reikalų ministerijos pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Lietuvos karo akademija ir Energetinio saugumo centras siekia plėtoti tyrimus Lietuvos, Baltijos jūros regiono, ES ir NATO energetinio saugumo srityje, bendradarbiauti stiprinant kariūnų gebėjimus taikyti įgytas teorines žinias praktikoje ir moksliniais tyrimais tenkinant Lietuvos kariuomenės reikmes, ugdyti ir skatinti pilietiškai aktyvų jaunimą, bendra veikla prisidėti stiprinant NATO gebėjimus energetinio saugumo srityje.

Bendradarbiavimo sutartimi akademija ir centras patvirtino bendrą nuostatą keistis patirtimi ir žiniomis energetinio saugumo srityje, kartu įgyvendinti ir viešinti tyrimų projektus abiem šalims aktualia tematika, bendradarbiauti recenzuojant, ginant ir vertinant LKA bakalauro ir magistro programų baigiamuosius darbus, organizuoti viešus renginius, skatinti Lietuvos kariuomenės, NATO šalių ir partnerių ginkluotųjų pajėgų bei visuomenės domėjimąsi energetikos ir energetinio saugumo klausimais.

Karo akademijos inf.

Kęstučio Dijoko nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra