Lietuvos karo akademija bendradarbiaus su Aleksandro Stulginskio universitetu

Autorius: Data: 2012-03-07 , 14:47 Spausdinti

2012 m. kovo 6 d. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Aleksandro Stulginskio universitetu.

Aukštosios mokyklos sutarė plėtoti bendradarbiavimą, inicijuoti ir vykdyti bendrus mokslinius tyrimus, bendradarbiauti rengiant specialistus ir tuo prisidėti prie šalies gynybos ir nacionalinio saugumo stiprinimo.

Aukštosios mokyklos, pasirašydamos sutartį, įsipareigojo kartu koordinuoti studijų ir mokslinius tyrimus, inicijuoti ir vykdyti bendras mokslines programas, paskaitas bei auklėtinių ir dėstytojų mainus, organizuoti mokslines, metodines konferencijas ir kitus renginius, keistis moksline ir kita informacija.

Lietuvos karo akademija ir Aleksandro Stulginskio universitetas bendradarbiauti pradėjo jau 2011 m. pradžioje – kartu ėmėsi vykdyti mokslinį darbą „Aviacinio ir kito alternatyvaus kuro panaudojimo galimybių Lietuvos kariuomenės sausumos transporto priemonėse tyrimas“, kurio tikslas yra ištirti įvairių degalų rūšių ir jų mišinių panaudojimo galimybes dyzeliniuose varikliuose, taip pat degalų priedų poveikį jų kokybės rodikliams.

Kęstučio Dijoko nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra