Lietuvos kariuomenė kviečia dalyvauti „Lietuvos karžygio“ konkurse

Autorius: Data: 2013-10-09 , 17:03 Spausdinti

Lietuvos kariuomenės dienos proga, kuri minima lapkričio 23 d., organizuojamas konkursas „Lietuvos karžygys“, skirtas kilniems gyvenimo poelgiams pažymėti.

Konkurse dalyvauti ir kilnių istorijų aprašymus iki 2013 m. spalio 15 d. teikti kviečiami krašto apsaugos sistemos kariai ir darbuotojai, visuomeninės organizacijos, mokslo, kultūros, savivaldos ir kitos įstaigos, dalyvaujančios bendruose kariuomenės ir visuomenės projektuose, pavieniai civiliai asmenys.

Komisija kandidatų atsiųstų istorijų aprašymus vertins remdamasi tokiais kriterijais, kaip nesavanaudiškumas, valia, atsidavimas ir ryžtingumas tam tikru gyvenimo, tarnybos ar darbo momentu, kai reikia priimti greitą ir pasiaukojantį sprendimą.

Konkurso nugalėtojas lapkričio 21-ąją bus apdovanotas bronzine statulėle „Lietuvos karžygys“ renginyje Vilniaus įgulos karininkų ramovėje. Iš bronzos išlietą 30 cm aukščio kario su Gediminaičių stulpais statulėlę sukūrė skulptorius Romas Kvintas, atsižvelgdamas į istorikų ir karybos entuziastų atkurtą Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo epochos kario atvaizdą, ekipuotę ir ginklus.

Konkursas Lietuvos kariuomenės vado iniciatyva pradėtas organizuoti 2008 m., juo siekiama prisidėti prie pilietinės visuomenės kūrimo, įvertinti kilniai pasielgusiuosius ir skatinti, kad tokių poelgių būtų kuo daugiau.

Konkurso organizatoriai prašo teikimus siųsti iki š. m. spalio 15 dienos el. paštu saulius.kriauciunas@mil.lt, faksu (8 5) 278 5032 ar paštu adresu: LK Karinių viešųjų ryšių skyrius, Šv. Ignoto g. 8/Totorių g. 29, LT-01120 Vilnius.

Telefonas pasiteirauti – (85) 278 5055.

Konkurso „Lietuvos karžygys“ nuostatai

Alfredo Pliadžio nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra