Lietuvos karininkų atsakomybė – šalies ir tarptautinis saugumas

Autorius: Data: 2012-07-20 , 14:49 Spausdinti

Penktadienis, 2012 m. liepos 20 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė suteikė pirmąjį karininko laipsnį Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos, JAV karinių jūrų pajėgų akademijos bei JAV sausumos pajėgų akademijos absolventams.

Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva gali didžiuotis dar viena karininkų karta, kuriai tenka atsakomybė ne tik už mūsų šalies, bet ir už tarptautinį saugumą.

„Jūsų atsakomybė, atsidavimas šaliai ir drąsa saugos mus, o meilės Tėvynei pavyzdys įkvėps visus gerbti Lietuvą ir kiekvieną jos žmogų. Nuolat prisiminkite šią dieną, vilties ir pasididžiavimo Jumis pilnas akis. Tai neleis abejoti ir klausti „kodėl?“ net sunkiausiomis Jūsų gyvenimo akimirkomis. O tokių karinėje tarnyboje tikrai bus. Kaip ir bus ypatingų momentų, kai dėl Jūsų laimės visas būrys, batalionas ir visa šalis“, – absolventams sakė Prezidentė.

Šalies vadovės teigimu, jaunieji karininkai pasirinko garbingą kelią. Prezidentė susirinkusiesiems palinkėjo visada būti vertiems Lietuvos pagarbos, mūsų šalies žmonių vilčių ir savo kilnių tikslų.

Prezidentės spaudos tarnyba

1-3 Alfredo Pliadžio nuotr.

www.lrp.lt

Prezidentės kalba suteikiant pirmąjį karininko laipsnį Karo akademijos absolventams:

http://www.lrp.lt/lt/prezidento_veikla/kalbos/lietuvos_respublikos_prezidentes_dalios_grybauskaites_kalba_suteikiant_pirmaji_karininko_laipsni_karo_akademijos_absolventams.html

Daugiau informacijos:

http://www.kam.lt/lt/naujienos_874/aktualijos_875/lietuvos_karo_akademijos_absolventams_suteikti_karininko_laipsniai.html

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra