Lietuvos karinės jūrų pajėgos minėjo savo atkūrimo 20-ąsias metines

Autorius: Data: 2012-07-05 , 10:19 Spausdinti

Trečiadienį, 2012 m. liepos 4 d., Karinių jūrų pajėgų Karo laivų flotilėje, Klaipėdoje, vyko iškilminga Karinių jūrų pajėgų padalinių ir laivų įgulų rikiuotė skirta pajėgų atkūrimo 20-osioms metinėms paminėti.

Šiais metais sueina lygiai 20 metų nuo Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų atkūrimo. 1992 m. liepos 4 d. Krašto apsaugos ministro įsakymu Pakrančių apsaugos rinktinės Atskirajam laivų divizionui buvo įteiktos atkuriamų Lietuvos karinių jūrų pajėgų vėliavos.

Šiame renginyje dalyvavo krašto apsaugos viceministras Mykolas Juozapavičius, Karinių jūrų pajėgų rikiuotę priėmė ir kariams apdovanojimus įteikė Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius. Renginyje taip pat buvo pakviesti dalyvauti įvairių užsienio valstybių gynybos atašė Lietuvoje, Latvijos ir Estijos karinių jūrų pajėgų vadai, Lietuvos kariuomenės pajėgų ir tarnybų vadai ir viršininkai, Karinių jūrų pajėgų veteranai, bendradarbiaujančių su Karinių jūrų pajėgų laivais Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių merai ir šių savivaldybių delegacijos, taip pat kitų įvairių institucijų ir organizacijų, su kuriomis Karinės jūrų pajėgos bendradarbiauja vadovai.

KJP kariai pajėgų atkūrimo proga Klaipėdos miesto gyventojus ir miesto svečius taip pat kviečia Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos metu, liepos 6-ąją, penktadienį, 12-18 val. apsilankyti visų tipų KJP laivuose, stovinčiuose Kruizinių ir karo laivų terminale, taip pat apžiūrėti KJP atkūrimo 20-ies metų sukakties paminėjimo proga įrengtą jūrų pajėgų ekspoziciją.

Daugiau informacijos: Karinių jūrų pajėgų atstovas civilių ir karių bendradarbiavimui kapitonas leitenantas Antanas Brencius, tel. 8 46 391 207, mob. 8 698 18 196

Giedrės Maksimovič ir Audriaus Vitkausko nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra