Lietuvos ir Rusijos UR ministrai sutarė suaktyvinti dvišalius santykius visais lygiais

Autorius: Data: 2013-02-03 , 20:38 Spausdinti

„Sutarėme suaktyvinti dvišalius santykius visais lygiais, vengti pauzių. Daug kur turime skirtingas nuomones, bet turime ieškoti sričių, kur nuomonės sutampa, kalbėtis. Tik taip pakeisime situaciją“, – po susitikimo LRT.lt teigė Linas Linkevičius.

L. Linkevičius pateikė keletą konkrečių pasiūlymų: šiais metais iki Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai pradžios surengti Lietuvos ir Rusijos tarpvyriausybinės komisijos susitikimą, paminėti jau dešimt metų veikiančio supaprastinto Rusijos piliečių tranzito į Kaliningrado sritį sukaktį, pranešė URM.

Lietuvos užsienio reikalų ministras priminė NATO ir Rusijos tarybos projektą dėl perteklinių sprogmenų Kaliningrado srityje sunaikinimo, kurį sėkmingai įgyvendinti galėtų Rusija, Vokietija, Lenkija ir Lietuva.

Trumpo susitikimo metu S. Lavrovas pateikė Rusijai rūpimus klausimus, kuriuose norėtų pažangos. Sutarta toliau tęsti dialogą.

Abu ministrai dalyvauja Miunchene vykstančioje saugumo klausimams skirtoje konferencijoje. Dėl šio susitikimo buvo tartasi iš anksto. Jis truko 15 minučių, nes konferencijoje dalyvaujančių aukštųjų diplomatų darbotvarkė labai įtempta.

Susitikimas labai svarbus, nes tokio lygio Vilniaus ir Maskvos pokalbiai labai reti.

urm.lt nuotr.

Lietuva - Rusija , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra