Lietuvos ir Latvijos Premjerai aptarė energetikos projektus

Autorius: Data: 2011-06-29, 16:46 Spausdinti

2011 m. birželio 29 d. Premjeras Andrius Kubilius susitiko su Latvijos Ministru Pirmininku Valdžiu Dombrovskiu, atvykusiu į Vilnių vienos dienos neoficialaus vizito.

Darbo pietų metu kaimyninių valstybių Vyriausybių vadovai aptarė Lietuvos ir Latvijos politinę ir ekonominę padėtį, bendrus energetikos projektus, branduolinės jėgainės, terminalų statybų reikalus, vykdomą dujų sektoriaus pertvarką.

Premjero A. Kubiliaus požiūriu, suskystintų gamtinių dujų terminalo (SGD) statyba Klaipėdoje ir regioninis terminalas Latvijoje, planuojamas statyti panaudojant Europos Sąjungos finansinę paramą, neprieštarauja vienas kitam.

Abu pašnekovai daug dėmesio skyrė politinėms Latvijos aktualijoms bei liepos 23 d. vyksiančiam visaliaudiniam referendumui dėl Latvijos Seimo paleidimo.

V. Dombrovskis įteikė A. Kubiliui švedų ekonomisto Anderso Aslundo knygą apie tai, kaip Latvija įveikė krizę. Premjeras pasidžiaugė, kad jo retorinis pažadas, jog bus rašomi vadovėliai apie tai, kaip sėkmingai Lietuva ir kitos Baltijos šalys suvaldė krizę, jau pildosi. „Iš Baltijos valstybių daug ko gali pasimokyti kitos šalys, ypač pietinės ES narės. Nauja žinomo švedų ekonomisto knyga – tai dar vienas patvirtinimas“, – žurnalistams sakė Premjeras.

Latvijos ir Lietuvos Premjerai taip pat pasikeitė nuomonėmis dėl situacijos Baltarusijoje.

Spaudos tarnyba

Lietuva - Latvija , , , , , , , , , , , , , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra