Lietuvoje lankysis Omano užsienio reikalų ministerijos generalinis sekretorius

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Lietuvoje 2010 m. rugsėjo 14-16 dienomis Lietuvoje viešės Omano užsienio reikalų ministerijos generalinis sekretorius Sayyid Badr bin Hamad Al Busaidas.
 
Aukštas Omano pareigūnas vizito mūsų šalyje metu susitiks su Ministru Pirmininku Andriumi Kubiliumi, užsienio reikalų, energetikos, susisiekimo, ūkio, žemės ūkio ministrais.
 
Susitikimuose planuojama aptarti dvišalius santykius, ekonominio bendradarbiavimo plėtros galimybes, situaciją Artimųjų Rytų ir Persijos įlankos regione, bendradarbiavimą tarptautiniuose formatuose.
 
Vilniuje rugsėjo 15 dieną bus pasirašomas Lietuvos ir Omano užsienio reikalų ministerijų susitarimo memorandumas dėl dvišalių konsultacijų mechanizmo įsteigimo ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos ir Omano prekybos ir pramonės rūmų susitarimo memorandumas.
 
Tą pačią dieną 16 val. Sayyid Badr bin Hamad Al Busaidas Vilniaus universiteto Mažojoje auloje skaitys viešą paskaitą „Modernus Omanas ir jos vykdoma užsienio politika civilizacijų dialogo kontekste“.
 
Lietuva ir Omanas diplomatinius santykius užmezgė 1992 metų rugsėjo 22 dieną. Tai pirmas tokio aukšto rango Omano pareigūno vizitas į Lietuvą.
 
www.urm.lt
 
SBspeechMediaCentre nuotr.
 
Nuotraukoje: Omano užsienio reikalų ministerijos generalinis sekretorius Sayyid Badr bin Hamad Al Busaidas

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra