Lietuvoje lankysis Europos Komisijos narys Algirdas Šemeta

Autorius: Data: 2013-05-14 , 11:49 Spausdinti

2013 m. gegužės 16–17 d. Lietuvoje lankysis Europos Komisijos narys Algirdas Šemeta, atsakingas už mokesčius, muitų sąjungą, statistiką, auditą ir kovą su sukčiavimu.

Europos Komisijos narys susitiks su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi, Kauno meru Andriumi Kupčinsku, verslo asociacijų ir profsąjungų atstovais, dalyvaus tarptautinėje konferencijoje „Mokesčių optimizavimas: efektyvumo paieškos ar piktnaudžiavimas teise?“ ir skaitys pranešimą KTU Europos Institute.

Vizito tikslas – aptarti artėjantį Lietuvos pirmininkavimą ES mokesčių ir muitų politikos, kovos su sukčiavimu srityse. Taip pat bus aptarti gegužės 22 d. vyksiančiame Europos Vadovų Tarybos svarstomi mokesčių politikos klausimai, visų pirma, kova su mokesčių slėpimu ir mokestinio sukčiavimo priemonėms.

Vyks trys A. Šemetos susitikimai su žiniasklaida: brifingas žiniasklaidai kartu su Ministru Pirmininku A. Butkevičiumi; brifingas žiniasklaidai kartu su Kauno miesto meru A. Kupčinsku; A. Šemetos susitikimas su žiniasklaidos atstovais Kaune.

Daugiau informacijos: Karolina Štelmokaitė, A. Šemetos atstovė Lietuvos žiniasklaidai, mob. +32 460 75 35 66, el. p. karolina.stelmokaite@ec.europa.eu

Vizito programa:

http://ec.europa.eu/lietuva/ziniasklaidai/14052013_semeta_lt.htm

Spaudos ir informacijos skyrius, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Gedimino pr. 16, LT-01103 Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192

Andriaus Ufarto (BFL) nuotr.

Nuotraukoje: A. Šemeta

Europos Komisija (EK) , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra