Lietuvoje lankysis EK narė M. Geoghegan-Quinn

Autorius: Data: 2013-09-20 , 09:56 Spausdinti

Lietuvoje lankysis už mokslinius tyrimus, inovacijas ir mokslą atsakinga EK narė Máire Geoghegan-Quinn.

Už mokslinius tyrimus, inovacijas ir mokslą atsakinga Europos Komisijos narė M. Geoghegan-Quinn, Europos mokslinių tyrimų tarybos prezidentė H. Nowotnybei Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras prof. Dainius Pavalkis 2013 m. rugsėjo 23–24 d. dalyvaus Mykolo Romerio universitete vyksiančioje konferencijoje „Socialinių ir humanitarinių mokslų horizontai“.

Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai proga rengiamoje konferencijoje Europos mokslinių tyrimų taryba kartu su universitetais ir mokslinių tyrimų institutais svarstys naudą, kurią suteiktų investicijos Europos socialinių ir humanitarinių mokslų srityje. Keli iš daugelio klausimų, kuriuos šiuo metu nagrinėja garsiausi socialinių ir humanitarinių mokslų srities tyrėjai, gaunantys Europos mokslinių tyrimų tarybos finansavimą, yra šie: kokie pagrindiniai veiksniai lemia vartotojų pasirinkimą įsigyjant prekes? Kodėl verta investuoti į energijos gamybą Sacharoje? Kaip projektuoti neįgaliesiems patogius pastatus?

Konferencijos diskusijų rezultatai bus išdėstyti deklaracijoje, kuri bus priimta per konferenciją. Deklaracija bus perduota svarstyti Europos Komisijai ir ES Tarybai.

Daugiau informacijos – konferencijai skirtame leidinyje: http://horizons.mruni.eu/wp-content/uploads/2013/07/H4SSHprogramme.pdf

Spaudos ir informacijos skyrius Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje Gedimino pr. 16, LT-01103 Vilnius, tel: +370 5 2313186, fax: +370 5 2313192

Nuotraukoje: M. Geoghegan-Quinn

Europos Komisija (EK) , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra