Lietuvoje lankysis demonologijos specialistas iš Prancūzijos dr. kun. Benoit Domergue

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

2010 m. vasario 2–8 d. Egzorcistų asociacijos kvietimu Lietuvoje lankysis kun. Benoit Domergue iš Prancūzijos, praneša Krikščionybės žiniasklaidos tarnyba.

Teologijos mokslų daktaras ir demonologijos specialistas kalbės apie satanistinių subkultūrų poveikį jaunimui. Susitikimai vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje.

 
Anot organizatorių, labai svarbu, kad kunigai, seminaristai, pedagogai, gydytojai, psichologai ir visi žmonės žinotų, kuo gyvena jaunimas, kas ir kokią jiems daro įtaką. Kun. B. Domergue gvildenamos temos taip pat labai svarbios tėvams ir mokytojams, kad galėtų apsaugoti jaunąją kartą nuo labai subtiliai rezgamų piktojo pinklių. Svečią susitikimuose lydės teologijos okslų daktaras, Ruklos įgulos karo kapelionas, „Marijos radijo“ laidų vedėjas, egzorcistas kunigas Arnoldas Valkauskas.
 
Benoît Domergue (g. 1956 m.) yra diecezinis Katalikų Bažnyčios kunigas. Baigęs religijos mokslų aukštąsias studijas (l“École Pratique des Hautes-Etudes en Sciences Religieuses) Paryžiuje, jis apsigynė teologijos daktaro laipsnį Popiežiškajame Grigaliaus universitete Romoje. Yra daugybės straipsnių apie naujuosius religinius judėjimus ir magijos sroves autorius (vienas iš jų „Satanistinės tendencijos šiuolaikinėje kultūroje“ („a tendance sataniste dans la culture actuelle“ pasirodė leidinyje Prancūzijos episkopato dokumentai, 2006 nr. 10). Kasmet Prancūzijoje jis susitinka su tūkstančiais jaunų žmonių – moksleivių, studentų, taip pat daro pranešimus tėvams, mokytojams ir besidarbuojantiems pastoracijoje. Jo mokymas remiasi šešerius metus vykusiais tradicinių ezoterikos ir magijos srovių, muzikos ir literatūros krypčių tyrinėjimais bei jo paties patirtimi tarp jaunimo, todėl jo konferencijos apie jaunimo kultūros nukrypimus yra labai įtaigios.
 
Kun. B. Domergue yra išleidęs 76 min. trukmės DVD „Jaunimo kultūra ir ezoterika“ („Culture Jeune et ésotérisme“) prancūzų kalba su angliškais ir itališkais subtitrais. Šis DVD papildo ir iliustruoja jo to paties pavadinimo knygą („Culture Jeune et ésotérisme, Ed. Benedictines“, 2007).
 
DVD yra nufilmuota kun. B. Domergue konferencija licėjaus studentams; dviejų gydytojų psichiatrų pastabos apie priklausomybės pavojus; jaunuolio, kuris išgyveno priklausomybę nuo videožaidimų, liudijimas.
 
Konferencijos vyks:

 
2010 m. vasario 2 d. Vilnius, LRS;
 
vasario 3 d. 11 val. Kauno arkivyskupija – su kunigais;
 
vasario 3 d. 18 val. Klaipėda, Tarptautinis universitetas LCC;
 
vasario 4 d. Šiauliai;
 
vasario 5 d. Kaunas, VDU;
 
vasario 6 d. Panevėžys,
 
vasario 7 d. Vilnius, Joanitų vienuolyne;
 
vasario 8 d. Vilnius, Riomerio universitetas ir VPU;
 

Temos, apie kurias kalbės ir pristatys konferencijose vaizdinėmis priemonėmis kun. B. Domergue:
 
– Prievarta ir kančia paauglių akimis
 
– Mirtis ir jos slėpinys
 
– Blogis ir internetas
 
– Įvaizdžių galia
 
– Fikcija ar tikrovė?
 
– Antikristo personažas
 
– Antikristas pagal krikščionybę
 
– Videožaidimai – nesuvokiamas pasaulis
 
– Priklausomybės
 
– Antrasis gyvenimas
 
– Garsinė anamorfozė (iškreipta projekcija, deformacija)
 
– Transo būsenos
 
– Šiuolaikinis šamanizmas
 
– Transas ar ekstazė?
 
– Apverstas kryžius
 
– Viltis už viską stipresnė
 
Nuotraukoje: Dr. kun. B. Domergue iš Prancūzijos

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra