Lietuvių fotomenininkų darbų parodos toliau keliauja po Škotiją

Autorius: Data: 2014-02-10 , 09:57 Spausdinti

Škotijoje Lietuvos fotografijos sezono metu Irvine atidarytos parodos LT Pinhole fotografija ir Kauno gatvės fotografija vasario 6 – kovo 16 dienomis bus pristatytos galerijoje 103 Glazgo mieste. Parodoje bus pristatomi Lietuvos humanistinės fotografijos atstovų Romualdo Rakausko, Romualdo Požerskio ir Gintaro Česonio, taip pat  LT Pinhole parodos dalyvių – Dariaus Kuzmicko, Petro Saulėno ir kitų menininkų darbai.

Šis 2013 metais prasidėjęs Lietuvių fotografijos sezonas Škotijoje yra vienas didžiausių iki šiol kada nors pristatytų Didžiojoje Britanijoje. Tai – sėkmingas galerijos „Street Level Photoworks“ galerijos ir Kauno fotografijos galerijos kolektyvo bendradarbiavimo rezultatas. Projektą rėmė LR Kultūros ministerija ir LR ambasada Jungtinėje Karalystėje.

Projekto iniciatorius „Street Level Photoworks“ galerijos direktorius Malcolmas Dicksonas, mano, jog įvairi ir gyvybinga Lietuvos fotografijos kultūra gali praturtinti ir praplėsti meninį škotų akiratį: “Mūsų organizuota pirmoji Rimaldo Vikšraičio paroda 2010-tais metais, susilaukė didelio vietinės publikos dėmesio savo griežtu ir atviru žvilgsniu į nykstančio lietuviško kaimo aspektus. Naujasis fotografijos sezonas supažindina su įvairesne Lietuvos fotografijos praktika, kuri jau dabar susilaukė didelio susidomėjimo programoje dalyvaujančių galerijų tarpe. Lietuvos fotografija čia yra patraukli savo istorijomis, kurios yra artimos ir suprantamos vietinei publikai. Mūsų bendradarbiavimas su Lietuvos fotografais tęsis ir toliau, taip pat kaip ir planai supažindinti Lietuvos publiką su Škotijos fotografijos kultūra,” – dalinosi mintimis Malcolmas Diksonas.

Išsamesnė informacija apie parodą: http://www.streetlevelphotoworks.org/programme/2014/street-pinhole/street+pinhole.html

Rita Valiukonytė

Kultūros atašė Jungtinėje Karalystėje

Fotografija , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra