Lietuviai − Japonijai: labdaros koncerte surinkta 5 966 Lt suma

Autorius: Data: 2011-03-29, 11:54 Spausdinti

Sekmadienį, 2011 m. kovo 27 dieną, menų fabrike LOFTAS Lietuvos muzikantai kartu su visuomenine organizacija (VO) „Gelbėkit vaikus“ surengė labdaringą koncertą, per kurį surinktos aukos siekė 5 966 litus. Jos bus skirtos nuo cunamio ir žemės drebėjimų nukentėjusiems Japonijos vaikams.

Renginyje koncertavo grupės „G&G Sindikatas“, NO DJs, „Freaks on Floor“, „ŪAS“, „EMPTI“, „Gerai Gerai ir Miss Sheep“, „Dee&Kamy“, taip pat gegužės pradžioje naują albumą „Stebuklas“ išleisianti grupė „Lemon Joy“.

Aukomis virto kiekvieno svečio įėjimo į koncertą „Music ‘n’ Love“ „mokestis“, kuris buvo skiriamas pagal individualų norą ir galimybes bei suma, gauta iš aukciono būdu parduotų Andriaus Mamontovo fotodienoraščio „OSAKA/KYOTO 2011“ nuotraukų. Į renginį užsuko apie 300 muzikos mėgėjų. Visi muzikantai renginyje dalyvavo taip pat be jokio honoraro, siekdami prisidėti prie šios pagalbos iniciatyvos.

Iki kovo 29 d. popietės VO „Gelbėkit vaikus“ trumpaisiais numeriais 1416 (auka 2 Lt) ir 1417 (auka 5 Lt) Lietuvos žmonės iš viso suaukojo šiek tiek daugiau nei 438 tūkst. Dar 8,5 tūkst. siekiančią aukų sumą lietuviai pervedė į organizacijos sąskaitas bankuose.

Dvidešimt tarptautinės organizacijos Save the Children šalių narių, renkančių aukas vaikams, nukentėjusiems nuo žemės drebėjimų ir cunamio Japonijoje, šiuo metu jau yra surinkusios 22 mln. JAV dolerių.

Lietuvoje VO „Gelbėkit vaikus“ aukas Japonijos vaikams rinks iki balandžio 14 d.

Daugiau informacijos: Rasa Dičpetrienė, VO „Gelbėkit vaikus“ Generalinė sekretorė, tel. 8~615 10082, el. p. rasa.dicpetriene@gelbvaik.lt

Nuotraukoje: Japonijoje

Muzika , , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra