Lietuvą sudrebins lietuvių jaunimas

Autorius: Data: 2012-02-01 , 10:38 Spausdinti

Jaunimas iš viso pasaulio – trys tūkstančiai lietuvių iš trisdešimties pasaulio valstybių – šių metų vasarą susirinks Lietuvoje. Precedento neturintį Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimą (PLJS 2012) rengia Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga.

2012 m. vasario 1 d. renginys buvo pristatytas Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Susitikimas vyks š. m. liepos 12-15 dienomis Prienų rajone, Visuomenės harmonizavimo parke.

Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės nuomone, labai svarbu skatinti jaunus žmones įsitraukti į Lietuvos gyvenimą ir panaudoti jų žinias, patirtį, energiją ir norą rūpintis Lietuva.

Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas – precedento Baltijos šalyse neturintis renginys, kurio metu Lietuvos valdžios, verslo, kultūros ir mokslo atstovai kartu su jaunimu iš visų Lietuvos regionų bei užsienio aptars strateginius mūsų valstybės ir tautos reikalus, ieškos konstruktyvių sprendimų bei jų įgyvendinimo būdų, taip spartins pažangios ir modernios valstybės kūrimą.

PLJS 2012 pristatymo Prezidentūroje metu dalyvavo verslo ir valdžios atstovai, žinomi visuomenės, kultūros veikėjai – režisierė Dalia Ibelhauptaitė, architektas, dainininkas Algirdas Kaušpėdas, kunigas Arūnas Peškaitis OFM, istorikas Alfredas Bumblauskas bei kiti iškilūs visuomenės veikėjai, jaunimo organizacijų atstovai ir užsienio lietuviai.

„Šis susitikimas – ne tik galimybė įtvirtinti Lietuvos partnerystę su jos diaspora, bet ir pradėti kalbėtis išvien, nesiskirstant į lietuvius ir emigrantus“, – teigė Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos pirmininkas Kęstutis Pikūnas.

PLJS 2012 organizatoriai – Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga – nepriklausoma, nepolitinė, savanoriškumo pagrindu veikianti jaunimo organizacija, kurios pagrindinis tikslas – pasaulio lietuvių jaunimo interesų atstovavimas bei visuomenei ir valstybei naudingos pasaulio lietuvių jaunimo veiklos skatinimas. Šiuo metu PLJS vienija trisdešimt lietuvių jaunimo sąjungų visame pasaulyje ir yra įkūrusi atstovybę Lietuvoje.

Daugiau informacijos: Toma Kumžienė, PLJS 2012 atstovė ryšiams su visuomene, tel. +370 698 17669, el. p. toma@pljs.org, www.pljs2012.lt

Daugiau informacijos: http://punskas.pl/?p=12737

Pasaulis , , , , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra