Lietuva ragina ES laikytis „atvirų durų“ politikos

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Lietuvos užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis Europos Sąjungos (ES) valstybių narių užsienio reikalų ministrų susitikime Briuselyje paragino ES laikytis „atvirų durų“ politikos kaimyninių šalių Rytuose atžvilgiu.
 
Susitikimo metu taip pat buvo aptarta Švedijos ir Lenkijos užsienio reikalų ministrų Carlo Bildto ir Radoslavo Sikorskio pozicija dėl ES plėtros. Savo laiške ES vyriausiajai atstovei ir viceprezidentei Catherine Ashton pastarieji pareiškė, kad ES plėtra buvusių sovietinių respublikų sąskaita yra neįmanoma, praneša DELFI. ru.
 
Ministrų susitikime A. Ažubalis pabrėžė, kad Lietuva aktyviai remia Europos kaimynystės politiką ir siekia jos tolesnės plėtros. Apie tai A. Ažubalis iš anksto raštu pranešė C. Ashton ir ES plėtros ir kaimynystės politikos komisarui Štefanui Fulei.
 
Nuo pat partnerystės su Rytais pradžios Lietuvai ši iniciatyva yra suartėjimo su ES rytinėmis kaimynėmis priemonė. Pasak LR Užsienio reikalų ministro, Lietuvai tai yra vienas iš svarbiausių užsienio politikos prioritetų.
K. Čachovskio nuotr. 
 
www.delfi.lt
 
Nuotraukoje: A. Ažubalis

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra