Lietuva pasaulį stebina talentų gausa

Autorius: Data: 2012-02-28 , 16:31 Spausdinti

Antradienis, 2012 m. vasario 28 d. (Vilnius).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino pusantro šimto jaunųjų Lietuvos muzikų, 2011 m. tarptautiniuose konkursuose laimėjusių aukščiausius apdovanojimus, ir jų pedagogus.

„Toks gausus čia susirinkusių laureatų būrys – tai patvirtinimas, kad esame teisingame kelyje. Kartu tai ir įrodymas, kokioje žemėje, turtingoje talentų, gyvename. Ne veltui sakoma, kad talentas – tai ir išskirtiniai gebėjimai, ir darbas, ir pasiaukojimas. Tačiau sunku būtų įsivaizduoti gabaus jaunuolio ateitį be pedagogo. Be talentingo ir įžvalgaus pedagogo. Sugebančio ne tik pastebėti šį talentą, bet ir padedančio jam atsiskleisti. Ačiū Jums visiems. Visiems, prisidėjusiems, kad tarptautinė muzikos gerbėjų bendruomenė įvertintų mūsų jaunus kūrėjus“, – kalbėjo šalies vadovė.

Prezidentė padėkojo ir neseniai veiklos dvidešimtmetį paminėjusiam Lietuvos muzikų rėmimo fondui už nuolatinį rūpinimąsi jaunaisiais talentais ir už viso Lietuvos muzikinio gyvenimo puoselėjimą.

Šalies vadovė visiems muzikams palinkėjo neblėstančios energijos, įkvepiančių kūrybinių sumanymų ir garsiausių pasaulio scenų.

Jaunieji Lietuvos muzikai šiemet laimėjo aukščiausius apdovanojimus tarptautiniuose konkursuose JAV, Kinijoje, Italijoje, Vokietijoje, Kazachstane, Portugalijoje, Monake, Ispanijoje ir kitose šalyse.

Prezidentės spaudos tarnyba

D. Grybauskaitės kalba jaunųjų muzikos laureatų pagerbimo ceremonijoje:

http://www.lrp.lt/lt/prezidento_veikla/kalbos/lietuvos_respublikos_prezidentes_dalios_grybauskaites_kalba_jaunuju_muzikos_laureatu_pagerbimo_ceremonijoje.html

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra