Lietuva ir Kazachstanas – abipusis susidomėjimas plėtoti akademinius ryšius

Autorius: Data: 2011-10-06 , 16:45 Spausdinti

Astanoje (Kazachstanas) su Lietuvos universitetų rektorių delegacija viešintis švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius 2011 m. spalio 6 d. susitiko su švietimo ir mokslo ministru Bakytžanu Žumagulovu, lankėsi universitetuose, skaitė paskaitą L. Gumiliovo Eurazijos nacionalinio universiteto tarptautinių santykių ir teisės studentams.

Susitikimų metu buvo kalbėta apie bendradarbiavimo tarp aukštųjų mokyklų, studentų mainų perspektyvas. Aptarta galimybė, kad Lietuvos universitetai ateinančiais mokslo metais priimtų nemokamai studijuoti 15-20 studentų grupę iš Kazachstano.

Tokios akademinio bendradarbiavimo patirties Lietuva turi su Azerbaidžanu – šiais mokslo metais Lietuvos aukštosiose mokyklose pagal dvišalio bendradarbiavimo programą Lietuvos universitetuose ir kolegijose mokosi 22 studentai, dar dešimtis atvykusiųjų patys moka už savo studijas.

Švietimo ir mokslo ministras G. Steponavičius nuo spalio 5 d. prisijungė prie Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujamos delegacijos, kuri Kazachstane su oficialiu vizitu lankosi spalio 5–8 dienomis. Ministras G. Steponavičius pasirašė Lietuvos ir Kazachstano tarpvyriausybinį susitarimą dėl bendradarbiavimo švietimo, mokslo, kultūros bei meno srityse.

Švietimo ir mokslo ministerijos Komunikacijos skyrius, el. p. info@smm.lt

Nuotraukoje: G. Steponavičius

Švietimas , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra