Lietuva dalyvaus pasaulinėje parodoje „EXPO 2015“

Autorius: Data: 2013-07-16 , 10:30 Spausdinti

Irma JANAUSKAITĖ, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt

Lietuva dalyvaus pasaulinėje parodoje „EXPO 2015“, o pinigų tam ieškos ir versle. Kiek konkrečiai lėšų reikės iš privačių investuotojų, kiek iš valstybės biudžeto, pasak finansų ministro Rimanto Šadžiaus, dar nežinia. 

Preliminariai skaičiuojama, kad 6 parodos Milane mėnesiai Lietuvai kainuos beveik 14 mln. litų. Dalį sumos reikėtų skirti kitų metų biudžete.

Kaip Lietuva prisistatys, kuo mėgins sudominti, idėjos konkursą planuojama skelbti rudenį. Tai, kad dalyvaus parodoje „EXPO 2015“, jau yra patvirtinusios apie 130 valstybių, tarp jų – Latvija ir Estija.

„Nusprendėme, kad dalyvauti Lietuvai yra būtina. Tačiau klausimas, iš kur gauti finansavimą. Matyt, ieškosime ne tik valstybės išteklių, bet mėginsime ir pritraukti privačias įmones, kurioms Lietuvos dalyvavimas tokiose parodose ir papildomos galimybės parodyti Lietuvos ūkio privalumus, turėtų būti naudingos, eksportuojant savo produkciją į kitas valstybes. […] Mėginsime pritraukti ūkio subjektus, privačius ūkio subjektus, veikiančius šiose srityse, ir suvilioti papildomomis galimybėmis“, – teigė finansų ministras R. Šadžius.

Pasaulis , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra