Lidijos Šimkutės knygos pristatymas

Autorius: Data: 2013-09-06 , 11:25 Spausdinti

Lidijos Šimkutės knygos pristatymas

2013 m. rugsėjo 10 d., antradienį, 18.30 val. Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje pristatoma Lidijos Šimkutės knyga „Kažkas pasakyta / Something is said“.

Vakare dalyvaus poetė Lidija Šimkutė, humanitarinių mokslų daktarė Imelda Vedrickaitė, poetė, dailininkė Jolanta Sereikaitė. Gitara skambins Ričardas Mikalajūnas.

„Šimkutei artima orientalinė tradicija, kada žodis beveik „nuplaunamas“, susilieja su gestu, šokio judesiu, ritualo akimirka. Eilės turi pavirsti nelyginant Kyoto sodu, kuriame tėra akmenys ir smėlio ratilai aplink juos, užuominomis ir nutylėjimais kalbantys apie kažką esmingiausio, ligi galo nesuvokiamo ir neišsakomo“ – rašo Tomas Venclova knygos įžangoje.

Lidija Šimkutė gimė 1942 m. Krakių kaime netoli Mosėdžio, Žemaitijoje. Vaikystę praleido pabėgėlių stovyklose Vokietijoje. 1949 m. su tėvais atvyko į Australiją. Lietuvių kalbos žinias tobulino neakivaizdiniu būdu Lietuvių kalbos institute Čikagoje ir Vilniaus universitete. Poetė rašo lietuvių ir anglų kalbomis, jos kūrybos publikuota ne tik Lietuvoje, bet ir Australijoje, JAV, kitose šalyse. 

Rūta Skorupskaitė, Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos kultūrinių renginių organizatorė, Trakų g. 10, Vilnius, tel. 85 261 8520, el. paštas: ruta.skorupskaite@amb.lt, www.amb.lt

Rašytojų sąjungos leidyklos nuotr.

Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra