LEU vyks konferencija „Ribentropo ir Molotovo paktas Lietuvos Nepriklausomybės praradimo ir atkūrimo kontekstuose“

Autorius: Data: 2014-12-02 , 15:14 Spausdinti

2014 m. gruodžio 10 d. (trečiadienį) Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos Vilniaus skyrius kartu su Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) Istorijos fakultetu ir Lietuvos Respublikos Seimu organizuoja praktinę-dalykinę konferenciją „Ribentropo ir Molotovo paktas Lietuvos Nepriklausomybės praradimo ir atkūrimo kontekstuose“. Organizuojamas metodinis renginys yra skirtas paminėti Ribentropo–Molotovo pakto pasirašymo 75-osioms metinėms.

Konferencijoje savo mintimis ir įžvalgomis dalysis ne tik istorikai, bet ir žymūs Lietuvos mokytojai, kurie pateiks metodinių rekomendacijų, kaip reikia dirbti su Z kartos atstovais. Taip pat renginyje dalyvaus Aukščiausiosios tarybos – Atkuriamojo Seimo pirmininkas prof. Vytautas Landsbergis, kuris pasidalins savo mintimis apie Lietuvos persitvarkymo sąjūdžio veiklą, siekiant išviešinti slaptuosius Ribentropo–Molotovo pakto protokolus.

Šia konferencija siekiama kelti mokytojų profesinę kvalifikaciją, skatinti mokytojų, mokslininkų ir studentų diskusijas apie darbą šiuolaikinėje mokykloje. Renginys yra skirtas visiems, kurie domisi istorija ir jos dėstymu Lietuvos mokyklose.

Konferencijos vieta: Lietuvos edukologijos universiteto Istorijos fakultetas (LEU II rūmai, T. Ševčenkos g. 31, Vilnius).

Konferencijos dalyviams bus išduoti kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Registracija (iki gruodžio 9 d.) ir informacija el. paštu mindaugas.nefas@leu.lt.

Daugiau informacijos https://www3.leu.lt/lt/leu_naujienos/universiteto-naujienos/konferencija_14-12-10.html.

Istorija Kultūra Lietuva , ,



Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra