LEU absolventės J. Kabakaitės debiutinės knygos pristatymas

Autorius: Data: 2015-11-23 , 10:20 Spausdinti

LEU absolventės J. Kabakaitės debiutinės knygos pristatymas

2015 m. lapkričio 27 d. Vilniuje vyks Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) Lituanistikos fakulteto (LF) absolventės žurnalistės Justinos Kabakaitės-Gafurovos (Kabakų mergaitės) debiutinės knygos „Kuždesiai“ pristatymas.

Nors sakoma, kad mokykla turi paruošti gyvenimui, J. Kabakaitė-Gafurova mano, jog daugiausia ją išmokė lituanistikos studijos LEU. „Iki šiol labai džiaugiuosi, kad galėjau gerti žinias, polėkį gyventi ir kurti iš profesorių, rašytojų, visuomet žmoniškų dėstytojų. Smagu, kai, sugrįžus į universiteto koridorius, pasitinka šiltos akys. Tuose pačiuose koridoriuose, kuriuose kažkada laukiau dar vieno dialektologijos kontrolinio, jaudinančių kūrybinio rašymo seminarų, o vėliau ir baigiamojo darbo pristatymo akimirkų. Pirmu ir visai trapiu literatūriniu žingsniu padrąsino eiti būtent universiteto bendruomenė, paruošusi dar tik prasidedančiam literatūriniam gyvenimui“, – teigia poetė.

Pristatymo metu knygą apžvelgs LEU LF prodekanas prof. dr. Dainius Vaitiekūnas. Eiles skaitys ne tik knygos autorė, bet ir Veronika Kulionytė, Milena Puchova. Su knygos iliustracijomis supažindins Monika Jasnauskaitė. Renginio metu netruks ir muzikos – džiugins Vikos Raibužytės ir Lauros Stonkutės duetas. Vakarą ves Žydrė Dargužytė.

Renginys vyks 2015 m. lapkričio 27 d. 17 val. prekybos centre „GO9“ (knygyne VAGA esančioje kavinėje „Šviežia kava“, 3 aukštas).

Kultūra Renginiai Renginiai , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra