Lentvario pradinės mokyklos dovana Lietuvai – neįprasto dydžio atvirukas

Autorius: Data: 2017-02-20, 15:30 Spausdinti

Lentvario pradinės mokyklos dovana Lietuvai – neįprasto dydžio atvirukas

Alfonsas KAIRYS, LŽS narys, Lentvaris, www.voruta.lt

Gimtadienis – viena gražiausių ir laukiamiausių dienų. Ir kai tu žinai, kad šįmet Lietuvai 99-eri – dar labiau jos, Tautos šventės, lauki. O kokia šventė be sveikinimų, dovanų?

            Savo dovaną Lietuvai  paruošė ir Lentvario pradinės, vienos skaitlingiausių Lietuvos pradinių mokyklų pedagogai, vaikai, atsiliepdami į LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės raginimą: „Tegul Vasario 16-oji bus džiaugsminga, skambi ir daugiabalsė šventė, tarsi Trispalvė banga, užliejanti Lietuvą ir pasaulį, kur tik yra mūsų piliečių. Įtraukianti kiekvieną, kuris didžiuojasi, kad jau beveik 100 metų turime atkurtą savo valstybę“.

            Dovanos – sulankstomojo atviruko – sumanytojos: direktorės pavaduotoja ugdymui Edita Stražnickienė ir neformaliojo ugdymo organizatorė Žydrė Sartanavičienė. Daug, atitrūkusios nuo tiesioginio darbo, laiko aukojo  mokytojos Saulena Jakaitytė, Bronė Bakšienė, Danguolė Dalinkevičienė, Rimutė Nareikienė ir, svarbiausia, visi pradinės mokiniai.

            Atviruke, kurio aukštis 2 metrai 50 cm, plotis 2 metrai 50 cm, savo linkėjimus įrašė  dar ne visai įgudusia rašymui ranka pirmokėliai, antrokai, trečiokai ir mokyklos „abiturientai“ – ketvirtokai ir daugelis kitų, mokyklą gerbiančių ir mylinčių…

Vyrauja geltona, žalia, raudona spalvos … ir širdžių šiluma. Pirmąjį mokyklos direktorės Onutės Ramanauskienės įrašą: ,,Lietuva, Lietuva, būk per amžius laisva“ veja mokinių,  jų tėvelių, senelių žodžiai: „Aš myliu Lietuvą“, „Lietuva, išlik stipri“, „Džiaugsmo, ištvermės, šilumos, kantrybės“, „Lietuva, myliu tave, būk per amžius laisva“, „Lietuva, būk drąsi ir galinga“, „Aš džiaugiuosi, kad gyvenu Lietuvoje“. Iš viso atviruke susirikiavę 203 linkėjimai mūsų GIMTINEI.

            Atvirukas papuoštas mokyklos emblema (autorė mokytoja Saulena Jakaitytė) ir užrašu: „LIETUVA, SU GIMTADIENIU“.

            Šaunus, išradingas mokytojų kolektyvas kartu su mokyklos direktore Ona Ramanauskiene jau galvoja apie būsimąją dovaną artėjančiam Lietuvos šimtmečiui. Ir originalių sumanymų yra, bet tai kol kas… paslaptis.

Vasario 16-oji , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra