Lenkijos prezidentas: kvietimas D. Grybauskaitei aptarti saugumo reikalus tebegalioja

Autorius: Data: 2012-04-18 , 13:48 Spausdinti

Nors Lenkijos, Latvijos ir Estijos prezidentų susitikimas, nedalyvaujant Lietuvos vadovei Daliai Grybauskaitei, Varšuvoje jau įvyko, Lenkijos prezidentas Bronislovas Komorovskis teigia tebelaukiantis Lietuvos prezidentės.

Kaip skelbia Lenkijos naujienų agentūra PAP, po susitikimo su Latvijos ir Estijos vadovais B. Komorowskis žurnalistams sakė tebesiūlantis D. Grybauskaitei susitikti ir aptarti saugumo klausimus.

„Žinoma, kvietimas tebegalioja ir tikiuosi, kad ateis tas momentas, kai galėsime kartu aptarti bendrus regioninio saugumo klausimus“, – sakė Lenkijos prezidentas.

Paklaustas, ar D. Grybauskaitės neatvykimas į Varšuvą nesusilpnins Lenkijos ir Baltijos šalių pozicijų Čikagoje vyksiančiame NATO viršūnių susitikime, jis buvo diplomatiškas.

„Manau, kad tai neturės neigiamos įtakos. Nors jeigu Lietuva taip pat būtų panorusi dalyvauti tokio pobūdžio derybose, greičiausiai bendro balso jėga būtų buvusi didesnė. Neabejotinai verta žvelgti į šią pusę, kadangi egzistuoja bendra Baltijos šalių ir Lenkijos saugumo problemų visuma“, – teigė B. Komorovskis.

A. Didžgalvio nuotr.

www.delfi.lt

Lietuva - Lenkija , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra