Lenkijoje paminėtos S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą metinės

Autorius: Data: 2017-07-19 , 10:02 Spausdinti

Lenkijoje paminėtos S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą metinės

Liepos 16 dieną Ščecine ir Pščelinike, Lenkijoje, buvo surengtos S. Dariaus ir S. Girėno legendinio transatlantinio skrydžio 84-ųjų metinių minėjimas. Pagerbiant pilotų atminimą aukotos Mišios Šv. Jokūbo katedroje Ščecine ir „Lituanicos” sudužimo vietoje Pščelniko miške prie S. Dariaus ir S. Girėno paminklo (archit. Vytautas Landsbergis-Žemkalnis).

Renginyje dalyvavęs Lietuvos Respublikos ambasadorius Lenkijoje Š. Adomavičius dėkojo Ščecino lietuvių bendruomenei, Vakarų Pamario vaivadijos, Myslibužo savivaldybės, bažnyčios atstovams bei visiems, kurie puoselėja Lietuvos lakūnų atminimą. Ambasadorius pabrėžė, kad bendras atminimo apie Lietuvos didvyrius puoselėjimas gilina dvišalius santykius, prisideda prie tautų suartinimo.

Ambasadorius Š. Adomavičius ir Lietuvos Respublikos garbės konsulas Ščecine Wieslawas Wierzchos padėjo gėlių prie Šv. Jokūbo katedros Aušros Vartų Dievo Motinos koplyčioje įrengtos S. Dariaus ir S. Girėno atminimo lentos ir prie paminklo S. Dariui ir S. Girėnui Pščelnike. Minėjime taip pat dalyvavo Kauno miesto ir rajono savivaldybių delegacijos, pasirodė pasirodė Punsko S. Dariaus ir S. Girėno gimnazijos mokiniai.

http://pl.mfa.lt/pl/lt/

Lietuva - Lenkija ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra