Leidinio „Trakų kraštas LT“ pristatymas

Autorius: Data: 2011-01-24 , 08:30 Spausdinti

2011 m. sausio 28 d. 18 val. vyks leidinio „Trakų kraštas LT“ pristatymas.

Vieta: Gobelenų salė, Užutrakio dvaras, Trakai

Kviečiame dalyvauti, visi dalyviai gaus dovanų po leidinį!

„Trakų kraštas LT“ – tai Trakų krašto kultūros ir amatų asociacijos (TKKAA) inicijuotas informacinio pobūdžio leidinys, finansuotas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 m. programą „Techninė pagalba“, veiklos sritis – „Nacionalinis kaimo tinklas“. Leidinyje pristatomi krašto amatininkai, menininkai, tautodailininkai, meno kolektyvai ir jų kūryba, kaimo bendruomenės ir jų veikla, turizmo sodybos ir jų paslaugos, edukacinės programos.

Leidinio tikslas – supažindinti visuomenę su Trakų krašto meninės, kultūrinės ir bendruomeninės veiklos panorama, skatinti pažinti Trakų rajono kaimuose ir miesteliuose esančius vertingus istorinius ir kultūros objektus, taip pat susipažinti su čia vykstančiu kultūriniu gyvenimu ir kultūros tradicijas puoselėjančiais žmonėmis.

„Trakų kraštas LT“ leidybinė grupė tiki, kad šis informacinis leidinys taps kultūrinio turizmo vedliu, padedančiu geriau pažinti visas aštuonias Trakų rajono seniūnijas – Aukštadvario, Lentvario, Rūdiškių, Grendavės, Onuškio, Paluknio, Senųjų Trakų ir Trakų.

Trakų krašto kultūros ir amatų asociacija

Lietuva , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra