Laukuviškiai sutiko istorinio žygio dalyvį Vaidotą Digaitį

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

600 metų legenda, 38 žygio dienos, 4 milijonai nusileidimų ir pakilimų balne, 2000 km nuo Senųjų Trakų iki Očiakivo (Ukraina). Tokie iškalbingi didžiosios kelionės faktai.
 
Dar rugpjūčio mėn. Plungės ir Rietavo krašto dienraštis „Žemaitis“ rašė, jog yra skeptikų, manančių, kad neprofesionalūs raiteliai neįveiks visos kelionės raitomis, jie ims sukčiauti ir dalį kelionės įveiks mašina. Tačiau vienas iš žygio konsultantų sakė: „Sukčiauti tikrai neleis laukuviškis Vaidotas Digaitis. Dėl idėjos pasiekti Juodąją jūrą jis palieka klestintį verslą, tris vaikus. Tai labai drąsu“.
 
Vėlų antradienio (2010 10 19) vakarą būrelis laukuviškių ir jų svečių susirinko sutikti projekto „2000 km istorijos“ dalyvį V. Digaitį.
 
Šių dienų herojų sveikino Žemaičių draugijos Šilalės skyriaus pirmininkas Kazimieras Juknius, Laukuvos seniūnas Stasys Skalauskas, Laukuvos miestelio bendruomenės pirmininkė Danutė Norbutienė, mama, žmona ir vaikai, Vaidoto auklėtiniai – raiteliai.
 
Sugrįžęs į Laukuvą sveikas ir žvalus Vaidotas Digaitis sakė, kad viso žygio metu jautė laukuviškių palaikymą ir Dievo malonę. Jo įsitikinimu, istorinė „jočių“ kelionė pavyko. Tikslas – Juodoji jūra – pasiektas tik didžiulio visų susiklausymo dėka ir todėl, kad žemaitukai buvo puikiai paruošti.
 
Juozo Raudoniaus nuotr.
 
www.zemaitijosgidas.lt
 
Nuotraukose: V. Digaičio sutiktuvės

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra