Lapkričio 28 d. kviečiama jungtis prie užtarimo maldos „Išgydyk mūsų tautą!“

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Brangūs broliai ir seserys Kristuje! Artėja laikas vėl suvienyti mūsų širdis ir balsus užtarimo maldoje „Išgydyk mūsų tautą!“
 
Su džiaugsmu noriu pranešti, kad vis daugiau naujų bendruomenių prisijungia prie šio raginimo tapti tautos užtarėjais. Mūsų svajonė ir troškimas apjuosti Lietuvą malda nuo šiaurės iki pietų ir nuo rytų iki vakarų pildosi.
 
Pradžioje noriu pasidalyti š. m. birželio 24 d. vykusios užtarimo maldos įspūdžiais. Kadangi maldos dalyviai iš skirtingų Lietuvos krikščioniškų bažnyčių pareiškė norą susirinkti ir melstis kartu, malda buvo suorganizuota Kalnaberžėje, priklausomybės ligų ir reabilitacijos bendruomenės „Vilties švyturys“ pastate. Trumpą šios maldos vaizdo įrašą galite rasti čia: http://www.youtube.com/watch?v=SvTTJXE65WM.
 
Šlovinimas, trumpi pastorių paraginimo ir padrąsinimo žodžiai sujungė visus užtarimo maldoms, kuriose buvo ir ašarų, ir džiaugsmo. Didžiausią įspūdį paliko visų dalyvių vienybė ir noras augti pažįstant Dievą bei troškimas matyti Bažnyčią, pripildytą Šventosios Dvasios, uoliai skelbiančią Evangeliją. Po maldos daugelis liudijo apie atsinaujinimą, bei svarbą toliau tęsti tautos užtarimą.
 
Dar kartą noriu priminti, kad šis paraginimas užtarti mūsų tautą, yra tik vienas iš daugelio galimybių melstis. Žinome, kad nemažai bažnyčių veda kas savaitines ar mėnesines naktines užtarimo maldas. Mes džiaugiamės ir šloviname Dievą už jūsų budėjimą ir tarnavimą tautai malda.
 
Su džiaugsmu dėkojame Dievui už Evangelijos dienas, vykusias Vilniaus „Siemens“ arenoje. Jos tapo atsakymu į maldas už bažnyčių vienybę ir bendrą Evangelijos skelbimą. Net 47 skirtingų krikščioniškų konfesijų bažnyčios sujungė jėgas skelbti Evangeliją mūsų tautai. Šimtai žmonių priėmė Jėzų Kristų kaip Gelbėtoją ir Viešpatį. Mes tikime, kad tai pradžia.
 
Nors šiais metais, lapkričio 28 d., įvyks paskutinė mūsų organizuojama „Išgydyk mūsų tautą!“ užtarimo malda, kitais metais planuojame jų rengti daugiau.
 
Ir toliau visus kviesime praleisti dienas ir naktis užtariant mūsų tautą, Ps 88,1 Viešpatie, mano išgelbėjimo Dieve, dieną ir naktį šaukiau Tavo akivaizdoje.“ Patyrę didelę Dievo malonę praėjusioje vieningoje maldoje, šį kartą vėl kviečiame melstis kartu. Malda vyks Panevėžyje, Žemgulio g. 46 (Panevėžio mokslų ir technologijos parko pastate, www.pmtp.lt).
 
Mes tikime, kad tuo pačiu metu vykstanti vieninga tikėjimo malda gali daug, todėl jei negalėsite atvykti į Panevėžį, kviečiame organizuoti savo bažnyčiose ar namų grupėse dieninę užtarimo maldą lapkričio 28 d. nuo 11.00 val. iki 18.00 val.
 
Maldos tikslas – kartu bei vienu metu melstis dėl asmeninių santykių su Dievu atnaujinimo ir augimo; atgailauti už nuodėmes ir nusižeminti Jo Artume; šauktis Dievo gailestingumo mūsų tautai ir, žinoma, susijungti maldoje už dvasinį tautos prabudimą. Mes tikime, kad prabudimą ir Šventosios Dvasios ugnį į Lietuvą atneš krikščionys, giliai pažįstantys Dievą ir pasiruošę mokėti kainą.
 
Siekiant suorganizuoti šią dieninę maldą, bažnyčių ir krikščioniškų organizacijų vadovams bus išsiųsti laiškai, kviečiantys dalyvauti šioje maldoje. Taip pat bus paskelbta informacija Lietuvos krikščioniškose visuomenės informavimo priemonėse.
 
Kviečiame bažnyčias dalyvauti arba palaikyti mus tokiu būdu:
 
* Pravesti bendras maldas savo miestuose ar gyvenvietėse, kad sujungtume maldos jėgas vienu laiku.
 
* Pagalvoti apie reklamos galimybes savo rajone ar mieste, siekiant aprėpti kuo daugiau žmonių; paskelbti informaciją per radiją, internetą ar kitas informacines priemones, kviečiant dalyvauti maldoje.
 
Užtarimo maldos plakatą galite įsigyti pas organizatorius
 
* Informuoti Panevėžio Gyvojo Dievo krikščionių bažnyčią arba Vilniaus miesto bažnyčią apie susirinkimų vietas ir tarnautojus, kad žmonės, norintys dalyvauti, galėtų prisijungti prie jiems arčiausiai vyksiančio maldos susirinkimo. Prašome rašyti mums šiais adresais: gdb@elekta.lt; vaclovas.jocys@gmail.com.
 
* Informuoti krikščionis kitose Baltijos šalyse ir už jų ribų, kviečiant prisijungti.
 
Galima užtarimo maldos programa:
 
11.00–11.30 – Šlovinimas ir garbinimas
 
11.30–12.00 – Žodis
 
12.00–13.00 – Bendros ir asmeninės maldos
 
13.00–13.30 – Pertrauka
 
13.30–14.00 – Šlovinimas ir garbinimas
 
14.00–14.30 – Žodis
 
14.30–15.30 – Bendros ir asmeninės maldos
 
15.30–16.00 – Pertrauka
 
16.00–16.30 – Šlovinimas ir garbinimas
 
16.30–17.00 – Žodis
 
17.00–18.00 – Baigiamoji malda
 
Prašome bendruomenių kunigus ir pastorius, kurie dalyvaujate maldoje, pranešti galimus programos pakeitimus, papildymus. Mes siūlome programą, kuri yra priimtina mūsų bažnyčioms, bet svarbiausia yra visų mūsų širdžių ir tikslų vienybė.
 
Jau daugelyje bažnyčių yra organizuojamos panašios naktinės, dieninės maldos, padedančios vėl susigražinti Dievo vaikams prarastą sūrumą ir sulaukti Dievo palaiminimų miestuose. Panašias maldas organizuoja krikščioniškos bendruomenės Latvijoje, Ukrainoje, Rusijoje. Latvijoje užtarimo maldai susijungė Katalikų, Liuteronų, Baptistų, Sekmininkų, nekonfesinių bendruomenių vyskupai, vadovai bei tikintieji. Todėl tikime, kad dabar yra laikas visiems Lietuvos krikščionims sujungti savo širdis ir balsą už mūsų tautos dvasinę gerovę.
 
Užtarimo maldą remia: Lietuvos Evangelinio tikėjimo krikščionių sąjungos bendruomenės, Vilniaus teologijos koledžo filialų studentai, Lietuvos Evangelikų Reformatų Bažnyčios, Lietuvos Laisvųjų Krikščionių bažnyčios, Vilniaus krikščionių bažnyčios: „Miesto bažnyčia“, „Tėvo namuose“, „Gyvieji akmenys“, „Biblijos kelias“, „Tikėjimo žodis“ bendrijai priklausantys broliai ir seserys, Pilnos Evangelijos veikliųjų žmonių bendrija, Kauno ir Šiaulių Evangelikų baptistų bendruomenės, Katalikų bažnyčios maldos grupės, Priklausomybės ligų reabilitacijos bendruomenės ir kiti.
 
Organizatoriai: Panevėžio Gyvojo Dievo krikščionių bažnyčia, Vilniaus miesto bažnyčia.
 
Kontaktinė informacija: Pastorius Ramūnas Kairys, tel. 860 022 641; gdb@elekta.lt, Pastorius Kęstutis Eimutis tel. 861 572 407; vaclovas.jocys@gmail.com.
 
Gedimino Kajėno nuotr.

www.bernardinai.lt

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra