Lakūnui Jurgiui Kairiui Vyriausybėje įteiktas Sporto garbės komandoro ženklas

Autorius: Data: 2012-05-29 , 16:35 Spausdinti

2012 m. gegužės 29 d. Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius akrobatinio sporto meistrui, daugkartiniam pasaulio ir Europos akrobatinio skraidymo čempionui Jurgiui Kairiui už labai didelį indėlį plėtojant kūno kultūrą ir sportą Lietuvoje įteikė Sporto garbės komandoro ženklą. Sveikindamas su praėjusiu asmeniniu jubiliejumi, Premjeras lakūnui padovanojo vardinį laikrodį.

Jurgis Kairys, priimdamas Vyriausybės vadovo ir Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) direktoriaus Klemenso Rimšelio sveikinimus, linkėjo visiems Lietuvos sportininkams jaustis tokiems stipriems kaip jis pats, atšventęs 60-ties metų jubiliejų, ir parvežti į Lietuvą iš pasaulinio lygio varžybų ir čempionatų kuo daugiau prizininkų medalių.

Susitikimo Vyriausybėje metu legendinis aviatorius išsakė Premjerui ir KKSD vadovui savo susirūpinimą dėl blogos Lietuvos mažųjų aerodromų situacijos, aviacijos sporto ateities bei galimybių peržiūrėti sporto finansavimo koncepciją, ypač menko Lietuvos aviacijos transporto bei keleivinio susisiekimo išvystymo. J. Kairys pateikė savo siūlymus, į ką, jo manymu, reikėtų atkreipti Vyriausybės dėmesį. Premjeras A. Kubilius pažadėjo, kad artimiausiu metu jo patarėjai pateiks atsakymus į lakūno iškeltas problemas.

Akrobatinio skraidymo meistras pasidalijo ir artimiausiais savo skrydžių planais. Jau kitą savaitę J. Kairys pradės turą po Skandinavijos šalis, savo skrydžiais nudžiugins Švedijos, Norvegijos ir Lenkijos akrobatinio skraidymo gerbėjus. „Per sezoną atlieku po 20-25 pasirodymus tarptautinėse varžybose įvairiose pasaulio šalyse. Ir tai ne mano vieno reikalas. Atstovauju valstybei – Lietuvai“, – sakė J. Kairys.

Spaudos tarnyba

Gedimino Savickio nuotr.

Nuotraukoje: Lakūnas J. Kairys

Vyriausybė , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra