Laisvės alėjoje – kaimynų dienos šventė

Autorius: Data: 2017-05-23, 10:49 Spausdinti

Laisvės alėjoje – kaimynų dienos šventė

www.voruta.lt

Sveiki Kaimynai,

norėtume visus Jūsų bendruomenės narius pakviesti į gegužės 25 dieną, 19-21 valandomis Laisvės alėjoje vyksiančią tarptautinę kaimynų dienos šventę ,,Kiemų šventė – 2017“.

Kiemų šventė – tai bandymas skatinti mus visus atkreipti dėmesį į kaimynystės vertę ir svarbą, patirti buvimo kartu prie vaišėmis nukloto stalo, vienybės, o kai kada ir susipažinimo su kaimynais džiaugsmą.

Juk kaimynas – tai didesniąją mūsų gyvenimo dalį arčiausiai mūsų esantis žmogus, su kuriuo sieja ne tik bendra erdvė – laiptinė, kiemas, rajonas bet ir bendras buvimas laike – problemos, idėjos, požiūriai.

Tikimės, kad ši šventė įžiebs panašias iniciatyvas visoje Lietuvoje, kad ir kitur žmonės norėtų švęsti susitikimo su kaimynais dieną!

Visi kartu sukurkime pakilią šios ypatingos šventės nuotaiką – bendruomenių nariai, kiemų kaimynai ir svečiai ir visi, norintys švęsti kaimynišką būtį!

Visi dalyviai maloniai kviečiami savanoriškai ir kaimyniškai prisidėti prie šventės organizavimo – atsinešti vaišių, kad jomis pasidalintų su šalia esančiu, kėdžių, stalą, baltą staltiesę, gėlių ir visko, kas sukurtų šventinę nuotaiką sau ir kitiems  (svarbu: šventėje nebus galima vartoti alkoholinių gėrimų).

Pagal galimybes, bendruomenių nariai prašomi paženklinti savo stalus tam tikra atributika, pvz., nurodyti bendruomenės pavadinimą ir pan.

Stalus pradėsime statyti nuo Laisvės alėjos fontano.

Bus muzikos, daug šypsenų, o svarbiausia – vienijantis bendrystės, kaimynystės jausmas !!!

Susitikime veidas į veidą, pajuskime gyvo, betarpiško buvimo ir bendravimo ,,čia ir dabar“ liepų ir Laisvės alėjoje džiaugsmą!

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/kiemusvente/?ref=aymt_homepage_panel

Pasiteirauti el. p. kiemusvente@gmail.com

Kaunas , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra