Laimos Andrikienės naujienlaiškis nr. 15

Autorius: Data: 2012-01-25 , 14:15 Spausdinti

 

Sausio 13-oji ir dabartis

  Ar toli nuėjome po 1991 metų sausio 13-osios, klausia Nepriklausomybės atkūrimo akto signatarė Laima Andrikienė, tragiškojo sausio 21-ųjų metinių minėjimą kartu su Lietuva žiūrėjusi per LTV. Tai diena, kelianti skaudžiausius ir atviriausius klausimus apie mūsų lietuvišką dabartį. Daugiau skaitykite čia.

Jie visi verti atminimo medalio

 

Kas taps naujuoju EP vadovu?

 
Taip apie Sausio 13-osios įvykių dalyvius sako Kovo 11-osios Akto signataras, žinomas teisininkas Kazimieras Motieka, šiuo metu dirbantis visai netoli tos vietos, kur prieš 21 metus mūru stovėjo tūkstančiai Lietuvos patriotų. Tuometinis Aukščiausiosios Tarybos (AT) pirmininko pavaduotojas ir AT rūmų komendantas juos visus norėtų apdovanoti Sausio 13-osios atminimo medaliu. Daugiau skaitykite čia.   Šią savaitę sužinosime, kas toliau vadovaus Europos Parlamentui (EP). Sausio 18 d. Strasbūre bus renkamas naujas EP pirmininkas. Į šį postą pretenduoja trys kandidatai: Martin’as Schultz’as (Vokietija), Diana Wallis (Jungtinė Karalystė) ir Nirj Deva (Jungtinė Karalystė). O tarp pretendentų į viceprezidentus – estas Indrek’as Tarand’asDaugiau skaitykite čia.

Lemtingi metai mūsų ūkininkams

 

Pirmyn, Jaunoji Baltarusija!

 
Dvidešimt šešių Lietuvos, Latvijos ir Estijos europarlamentarų pareiškimas Europos Parlamento ir Europos Komisijos vadovams dėl diskriminacijos ir nesąžiningumo projektuojant ES paramą šių šalių ūkininkams būsimos finansinės perspektyvos laikotarpiu 2014-2020 m. sulaukė atsakymo. Daugiau skaitykite čia.   Europos Parlamento narė Laima Andrikienė remia organizaciją „Jaunoji Baltarusija“, kuri 2012 m. išvakarėse paskelbė savo politinį kalendorių ir darbotvarkę 2012 metams. Tai mirties bausmės panaikinimas, opozicinių partijų ir pilietinių organizacijų veiklos įteisinimas, tyrimas, kas nužudė J. Zaharenką, D. Zavadskį, V. Gončiarą ir A. Krasovskį, kova dėl žodžio ir susirinkimų laisvės ir t.t. Daugiau skaitykite čia.

Prezidentui Ma – lietuviškas sveikinimas

 

Europos federalistai kviečia

 
Taivano prezidento rinkimus sausio 14 dieną vėl laimėjęs Ma Ying-jeou sulauks ir lietuviško sveikinimo. Europos Parlamente Laima Andrikienė yra viena iš Taivano draugų grupės vadovų, su prezidentu Ma susitikusi Taipėjuje prieš dvejus metus, kai vadovavo EP narių delegacijai, kuri lankėsi Taivane. Daugiau skaitykite čia.   Apie savo veiklą visuomenę jau informavusi kuriama Europos federalistų sąjunga Lietuvoje (EFSL) vasario 3 d. Seime rengia viešą steigiamąjį susirinkimą ir diskusiją tema „Lietuva Europoje: tarp branduolio ir periferijos“. Laukiama atvykstant Europos federalistų sąjungos pirmininko, Europos Parlamento nario iš Didžiosios Britanijos Andrew Duff‘o. Daugiau skaitykite čia.

„Savaitės klausimas“: ką rodo balsavimo rezultatai?

  Svetainėje www.laimaandrikiene.lt skaitytojų visada laukia aktualus „Savaitės klausimas“. Europarlamentarė L. Andrikienė sako, kad jį savaime diktuoja gyvenimas: „Prasidėjus naujai savaitei tampa aišku, ko norėtųsi paklausti mano internetinės svetainės lankytojų“. Pasak jos, netikėtai sutapo, kad pagrindinė paskutiniųjų „Savaitės klausimų“ tema yra pinigai, mokesčiai arba materialios gerovės tema. Daugiau skaitykite čia.
 

 

Mes gerbiame Jūsų privatumą. Jeigu gavote šį naujienlaiškį per klaidą arba nebenorėtumėte jo gauti ateityje, spauskite čia.
We respect your privacy. If this newsletter has reached You by mistake or You do not wish to receive it in the future, please click here.

Europos Parlamentas (EP) , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra