Laimos Andrikienės naujienlaiškis Nr. 12

Autorius: Data: 2011-11-28 , 09:27 Spausdinti

 

Ar euras turi ateitį?

  Tai klausimas, į kurį atsakymo ieško viso pasaulio ekonomistai. Lietuvos radijo ir LTV laidoje „Forumas“ lapkričio 3 dieną Europos Parlamento narė dr. L. Andrikienė siūlė tokį sprendimą: „Europos centrinis bankas turi atlikti savo vaidmenį. Jis turi nustatyti palūkanų „lubas“, tai leistų po truputį stabilizuoti padėtį, nes nei referendumai, nei vyriausybių griūtys problemos neišspręs. Ir dar. Manau, kad bendros taisyklės visoms pinigų sąjungai priklausančioms valstybėms leistų kontroliuoti situaciją.“Kviečiame žiūrėti Lietuvos radijo ir LTV laidos „Forumas“ įrašą. 

Nauja „geležinė uždanga“ ES žemės ūkyje nepateisinama

 

Kodėl buvo sulaikyti Tibeto laisvės gynėjai

 
„Baltijos valstybių ūkininkų reikalavimai yra pagrįsti ir teisėti. Nėra jokio pateisinimo, kad atsirastų nauja „geležinė uždanga“, šiuo atveju – žemės ūkyje“, – pasakė europarlamentarė L. Andrikienė, su visais Lietuvos, Latvijos, Estijos europarlamentarais pasirašiusi pareiškimą dėl ES bendrosios žemės ūkio politikos reformos po 2013 metų. 
Daugiau 
skaitykite čia
  Ar Lietuva žino, kad jau tryliktas vienuolis susidegino Tibete?“ – paklausė Europos Parlamento narė L. Andrikienė, kai lapkričio 10 d. Kenos geležinkelio stotyje pareigūnai sulaikė iš Kinijos atvykstančio traukinio „Saulė“ laukusius Tibeto laisvės judėjimo narius. Europarlamentarė pareiškė, kad Vidaus reikalų ministras privalo atsakyti, kas davė tokį įsakymą. 
Daugiau 
skaitykite čia

EP plenarinės sesijos lapkričio 14-17 d. aktualijos

 

Mūsų tikėjimo broliai ir seserys Vidurio Rytuose

 
Darbo vietų kūrimas, supaprastinta ir orientuota į augimą žemės ūkio politika, ekonomikos stiprinimas – tai tik dalis klausimų, svarstytų Europos Parlamento plenarinėje sesijoje lapkričio 14-17 dienomis. Visi jie yra tiesiogiai susiję su mūsų ateitimi, kaip ir klimato kaitos mažinimo įsipareigojimų tema. 
Daugiau 
skaitykite čia.
  Kaip šiandien jaučiasi krikščionys Vidurio Rytuose – krikščionybės lopšyje? Apie tai buvo kalbėta Libano sostinėje Beirute lapkričio 17-18 dienomis įvykusioje konferencijoje, kurioje dalyvavo EP narė dr. L. Andrikienė. Prieš šimtmetį Vidurio Rytuose krikščionys sudarė apie 20 proc. visų gyventojų, o dabar – vos 5 procentus. Europos Parlamentas ragina gerbti visus piliečius, nepriklausomai nuo jų religijos. Tačiau galvojant apie tai, kas laukia krikščionių ten, negali nesusimąstyti ir apie krikščionybės padėtį čia, Europoje. 
Daugiau 
skaitykite čia.

ES finansinė parama ir kaip ja naudojamės

 

Dovana moksleivių verslumo turnyro nugalėtojams

 
Pastaruoju metu Lietuvos viešojoje erdvėje gausu komentarų apie tai, kad Lietuvai teks grąžinti 10 milijonų litų ES paramos, kuri buvo skirta mazuto saugyklos statybai netoli Vilniaus Gariūnų turgavietės. Skandalą bandoma daryti iš to, kad tai pirmas atvejis, kai Lietuvai teks grąžinti ES paramą, kuri buvo skirta valstybiniam objektui. 
Daugiau 
skaitykite čia.
  Kauno „Saulės“ gimnazijos komanda „Staskos fan klubas“ tapo Europos Parlamento narės dr. L. Andrikienės globojamo moksleivių verslumo turnyro nugalėtoja ir laimėjo kvietimus aplankyti Europos Parlamentą. „Nekantraudami lauksime kelionės“, – sakė komandos kapitonas M. Čekanskis. 
Daugiau 
skaitykite čia.

 

Vaizdo komentarai: aiškiai, be užuolankų

  Jau kuris laikas užsukus į EP narės dr. Laimos Andrikienės internetinę svetainęwww.laimaandrikiene.lt galima peržiūrėti socialiniame tinkle YouTube įdėtus vaizdo komentarus. Pasak svetainės šeimininkės L. Andrikienės, tai dar vienas būdas tiesiogiai bendrauti su internautais. Daugiau skaitykite čia. 

Europos Parlamentas (EP) , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra